Toyota Corolla TS Kombi, Hatchback a Sedan Toyota Corolla TS Kombi, Hatchback a Sedan
10

Proč si vybrat model Corolla

Město - pozadí Město - pozadí
Důvod 1.

Toyota je č. 1 na světě

Více než 10000000 automobilů

Toyota patří mezi největší automobilové značky na světě. Od roku 2014 pravidelně ročně prodává více než 10 milionů nových vozů.

  14000000 hybridních vozů

Od uvedení modelu Prius v roce 1997 se celosvětově prodalo přes 14 milionů hybridních vozů Toyota. V České republice je možné vybírat z 9 modelů s nabídkou hybridního pohonu.

  2554 patentů

V roce 2018 zapsala Toyota v USA na patentovém úřadě nejvíce inovací z celého automobilového odvětví. Konkrétně 2 554 patentů, z čehož 55 % tvořily elektronické a digitální technologie, Toyota tak zaujímá 7. místo v rámci všech odvětví.

Toyota Corolla Hatchback Toyota Corolla Hatchback
Důvod 2.

12. generace nejprodávanějšího automobilu světa

Model Toyota Corolla během své 53leté historie oslovil již přes 44 milionů zákazníků, a představuje tak nejoblíbenější vůz světa. Nejnovější generace staví na bohaté historii modelu Corolla a nabízí ještě větší kultivovanost, vyspělou výbavu, bezkonkurenční bezpečnostní prvky a spolehlivost i hospodárnost proslulého hybridního pohonu od Toyoty.

Toyota Corolla TS Kombi, Hatchback a Sedan Toyota Corolla TS Kombi, Hatchback a Sedan
Důvod 3.

Tři karosářská provedení

Elegantní sedan, dynamický hatchback nebo štíhlé a prostorné kombi Touring Sports – zvolte si karoserii vyhovující vašim potřebám a cestujte s jistotou. Nová Toyota Corolla je postavena na všestranné platformě TNGA poskytující všem karosářským provedením skvělé jízdní chování, nižší těžiště a lepší polohu za volantem.

Toyota Corolla Touring Sports Toyota Corolla Touring Sports
Důvod 4.

Čtvrtá generace hybridního pohonu od Toyoty

Nejnovější provedení hybridního pohonu od Toyoty je nejlepší v celé dosavadní historii. Vůbec poprvé jsou pro Corollu k dispozici dva různé typy hybridního pohonu: hospodárná hybridní jednotka 1,8 litru o výkonu 122 koní s převodovkou e-CVT, představující ideální volbu do města, resp. zbrusu nový dynamický Hybrid Dynamic Force 2,0 litru o výkonu 180 koní s převodovkou e-CVT. Obě varianty nabízejí extrémně nízkou spotřebu paliva, kultivovanost a jízdní dynamiku.

Toyota Corolla Sedan Toyota Corolla Sedan
Důvod 5.

Toyota Safety Sense – 2. generace

Paket Toyota Safety Sense zahrnuje řadu propracovaných prvků aktivní bezpečnosti na podporu řízení a ochranu před nebezpečnými situacemi na cestách. Druhá generace bezpečnostních paketů od Toyoty rozšiřuje celkový rozsah ochrany a přidává vyspělé funkce na podporu řízení pro vyšší pocit bezpečí.

Předkolizní bezpečnostní systém (PCS)

pomáhá předcházet nehodám s vozidly či chodci, příp. alespoň zmírňovat následky takových nehod

Systém upozornění na opuštění jízdního pruhu (LDA)

pomáhá zabránit vozidlům ve vyjetí ze zvoleného jízdního pruhu

Automatická dálková světla (AHB)

se starají o optimální osvětlení vozovky vpředu za jízdy v noci

Systém rozpoznávání dopravních značek (RSA)

pomáhá řidiči při sledování dopravních značek, jako jsou např. rychlostní omezení

Toyota Corolla - Interiér Toyota Corolla - Interiér
Důvod 6.

Pohodlí

Interiér nové Toyoty Corolla byl navržen tak, aby všem cestujícím nabídl dost místa a pohodlí i na těch nejdelších cestách. Pohodlná sedadla poskytují vynikající boční oporu; ovládací prvky multimédií máte doslova na dosah ruky, přímo na volantu. Díky vysoké kvalitě materiálů je interiér Corolly místem, do nějž se vždy budete rádi vracet.

Toyota Corolla - Interiér Toyota Corolla - Interiér
Důvod 7.

Skvělá výbava

V Corolle je skvělá výbava novým standardem. Nechte se informovat propracovanou funkcí sledování slepého úhlu, zobrazujte si všechny podrobnosti trasy na Head-Up displeji a dobíjejte si bezdrátově svá mobilní zařízení přímo ve středovém panelu. Nová Toyota Corolla je díky dlouhému seznamu nabízených prvků výbavy vskutku moderním vozem, jenž poskytuje ty správné technologie pro situace reálného života.

Toyota Corolla Sedan Toyota Corolla Sedan
Důvod 8.

Spolehlivost

Proslulá spolehlivost vozů Toyota pramení z filozofie průběžného zlepšování, označované slovem kaizen. Jsme toho názoru, že vše je možné dělat ještě lépe, a proto se neustále snažíme zlepšovat kvalitu výroby našich produktů. Naše nepolevující snaha o dokonalost se odráží ve výsledcích nezávislých testů, potvrzujících příslib Toyoty nabízet stále lepší automobily. Podle žebříčků Forbes, J.D. Power, Brandz, Consumer Reports, What Car?, Interbrand a mnoha dalších je Toyota nejhodnotnějším automobilovým výrobcem světa a výrobky Toyoty představují nejspolehlivější vozidla na dnešních silnicích.

Toyota Corolla Sedan Toyota Corolla Sedan
Důvod 9.

Vysoká zůstatková hodnota

Z kvality pramení důvěra. O vozidlech Toyota je známo, že jsou spolehlivá, bezpečná a úsporná, a zaručují tak svým majitelům nízké celkové náklady spojené s vlastnictvím. Tento názor je důležitý zejména ve chvíli, kdy se rozhodnete svůj vůz prodat. U Toyoty si vždy můžete být jisti, že váš vůz si uchová vysokou zůstatkovou hodnotu, protože po vysoké kvalitě je vždy vysoká poptávka.

Muž ve vozidle Muž ve vozidle
Důvod 10.

Financování

Nová Toyota Corolla je vám blíže, než se možná domníváte. Zvolte si nabídku financování nejlépe vyhovující vašim potřebám.