Proč je právě Toyota Yaris tou nejlepší volbou pro vás? Proč je právě Toyota Yaris tou nejlepší volbou pro vás?

Proč si vybrat

Yaris

Toyota Yaris Toyota Yaris

Toyota je č. 1 na světě

Více než
10000000
automobilů

Toyota patří mezi největší automobilové značky na světě. Od roku 2014 pravidelně ročně prodává více než 10 milionů nových vozů.


14000000
hybridních vozů

Od uvedení modelu Prius v roce 1997 se celosvětově prodalo přes 14 milionů hybridních vozů Toyota. V České republice je možné vybírat z 9 modelů s nabídkou hybridního pohonu.


2554
patentů

V roce 2018 zapsala Toyota v USA na patentovém úřadě nejvíce inovací z celého automobilového odvětví. Konkrétně 2 554 patentů, z čehož 55 % tvořily elektronické a digitální technologie, Toyota tak zaujímá 7. místo v rámci všech odvětví.

Toyota Yaris Toyota Yaris

Spolehlivost

Na základě výsledků nezávislého hodnocení TÜV Report, které zkoumá spolehlivost ojetých vozů, získala Toyota Yaris bezkonkurenční hodnocení mezi malými kompaktními vozy, neboť obsadila první místo ve všech věkových kategoriích.


Toyota Yaris Toyota Yaris

Moderní design

Nová Toyota Yaris zapůsobí na každého svojí pokrokovou interpretací designu vozů do města. Smělá silueta karoserie je patrná zejména při pohledu na vůz zpředu. Yaris vystupuje z davu především díky nové široké masce chladiče, světlometům se standardními světly denního svícení, čistým křivkám bočních oken a sdruženým koncovým svítilnám.

Toyota Yaris Toyota Yaris

Bezpečnost a technologie

Toyota Yaris nabízí celou řadu řešení zvyšujících bezpečnost a pohodlí, jako např. předkolizní bezpečnostní systém (PCS), upozornění na opuštění jízdního pruhu (LDA), automatická dálková světla (AHB), systém ABS s elektronickým rozdělováním brzdné síly (EBD) a soustavu Toyota Touch 2 se 7'' dotykovým displejem a možností vestavěné navigace.

(PCS)<br>Předkolizní bezpečnostní systém(PCS)
Předkolizní bezpečnostní systém

(LDA)<br>Upozornění na opuštění jízdního pruhu(LDA)
Upozornění na opuštění jízdního pruhu

(AHB)<br>Automatická dálková světla(AHB)
Automatická dálková světla

(ABS)<br>Protiblokovací systém brzd(ABS)
Protiblokovací systém brzd

(EBD)<br>Elektronická distribuce brzdné síly(EBD)
Elektronická distribuce brzdné síly

Toyota Touch 2
s 7" dotykovou obrazovkou a navigací Go

Toyota Yaris Toyota Yaris

Tři různé typy pohonných ústrojí

Toyota Yaris nabízí bezkonkurenční možnosti ve volbě pohonných ústrojí. Kromě dynamických a hospodárných benzínových a naftových motorů může být Yaris poháněn i revolučním hybridním ústrojím, které znamená tichou a velmi příjemnou jízdu.

Toyota Yaris Toyota Yaris

Hybridní pohon

Hybridní technologie nabízí bezkonkurenčně nízkou spotřebu paliva a mimořádné pohodlí díky použité převodovce E-CVT s plynule měnitelným převodem. Yaris tak umožňuje hospodárné přesuny po městě se spotřebou paliva pouhých 3,1 l/100 km. Hybridní pohon je kromě toho zárukou tiché jízdy a vysoké spolehlivosti, která je podepřena až desetiletou zárukou na akumulátor.

Toyota Yaris Toyota Yaris

Dokonalý vůz do města

S délkou pod 4 metry, prostorným zavazadlovým prostorem o objemu 286 litrů a poloměrem otáčení pouhých 4,7 metru je Toyota Yaris dokonalým vozem do města. Další velkou výhodou je multifunkční 7st. převodovka Multidrive S, která spojuje praktičnost a pohodlí klasické automatické převodovky s hladší charakteristikou manuálních převodovek.

Toyota Yaris Toyota Yaris

Tříletá záruka a asistenční služba Toyota Eurocare

Tříletá asistenční služba Toyota Eurocare je k dispozici ve 44 evropských zemích, a to 24 hodin denně. V případě poruchy vozidla se Toyota Eurocare postará o opravu a pokud je k servisu zapotřebí více než jeden den, zajistí návrat domů nebo poskytnutí náhradního vozidla.

Toyota Yaris Toyota Yaris

Vysoká zůstatková hodnota

Toyota vždy byla vnímána jako leader v otázkách spolehlivosti. Naše vozy si proto udržují vysokou zůstatkovou hodnotu i po mnoha letech provozu.

Toyota Yaris Toyota Yaris

Atraktivní podmínky financování

Revoluční financování Toyota Garant. Programem Toyota Garant si můžete zajistit nízké měsíční splátky a zároveň vysokou budoucí hodnotu vašeho nového vozu Toyota. V okamžiku pořízení vaší nové Toyoty definujeme její budoucí hodnotu a zavážeme se minimálně za tuto částku vaše vozidlo vykoupit. Pochopitelně pouze pokud se tak rozhodnete.

Financování Toyota Garant

Toyota Garant