Přihlaste se k newsletteru a buďte v obraze!

Odteď budete dostávat nejčerstvější informace ze světa Toyoty do své e-mailové schránky.

 

Povězte nám něco o sobě

Pokud chcete být součástí světa Toyoty a dostávat do své e-mailové schránky nejnovější zprávy ze světa Toyoty, včetně informací o premiérách, nových modelech, událostech a propagačních akcích, přihlaste se k odběru našeho NEWSLETTERU. Pokud se chcete přihlásit k odběru newsletteru, vyplňte formulář a uveďte své jméno a e-mailovou adresu. Využívání služby Newsletter je vaše svobodné a dobrovolné rozhodnutí. Aby bylo naše jednání v souladu se zákonem, poskytněte nám prosím svůj souhlas a zaškrtněte políčka označená hvězdičkou*. Sdělení Vašich údajů je dobrovolné, avšak pro zasílání...
Newsletteru nezbytné. Správcem údajů je Toyota Central Europe Sp. z o. o., 02-673 Warszawa, Konstruktorska 5 a Toyota Motor Europe NV/SA, Avenue du Bourget 60, 1140 Brussel, Belgie. Vaše údaje budou zpracovávány správcem za účelem zasílání Newsletteru, který obsahuje marketingové, propagační a obchodní informace.
Pokud chcete být součástí světa Toyoty a dostávat do své e-mailové schránky nejnovější zprávy ze světa Toyoty, včetně informací o premiérách, nových modelech, událostech a propagačních akcích, přihlaste se k odběru našeho NEWSLETTERU. Pokud se chcete přihlásit k odběru newsletteru, vyplňte formulář a uveďte své jméno a e-mailovou adresu. Využívání služby Newsletter je vaše svobodné a dobrovolné rozhodnutí. Aby bylo naše jednání v souladu se zákonem, poskytněte nám prosím svůj souhlas a zaškrtněte políčka označená hvězdičkou*. Sdělení Vašich údajů je dobrovolné, avšak pro zasílání Newsletteru nezbytné. Správcem údajů je Toyota Central Europe Sp. z o. o., 02-673 Warszawa, Konstruktorska 5 a Toyota Motor Europe NV/SA, Avenue du Bourget 60, 1140 Brussel, Belgie. Vaše údaje budou zpracovávány správcem za účelem zasílání Newsletteru, který obsahuje marketingové, propagační a obchodní informace.

Přihlášením se k odběru novinek dávám souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu Pravidel pro zpracování osobních údajů.