1. Nová auta
  2. Toyota bZ4X
Chci...
Chci...

Představujeme zbrusu novou Toyotu bZ4X

Objevte novou Toyotu bZ4X 

Pokrokový a hospodárný elektromobil bZ4X s bateriovým pohonem v hávu dynamického SUV – Toyota zaměřila pozornost tam, kde je to skutečně důležité. Toyota bZ4X s robustní a stylovou karoserií, mimořádně schopným pohonem všech kol a vynikajícím dojezdem vás s jistotou dostane všude tam, kam potřebujete. Vydejte se za nulovou hranici a nechte se okouzlit novou dimenzí požitku z jízdy v tomto pokrokovém SUV na elektřinu.

Mimořádné jízdní schopnosti

Vychutnejte si špičkové elektrické schopnosti Toyoty bZ4X a dejte navždy sbohem emisím. Mimořádně agilní pohon nabízí rychlost i točivý moment kdykoli se vám zamane. Toyota bZ4X díky svému mimořádně schopnému pohonu všech kol zprostředkuje požitek z hladkého a bezproblémového cestování.

Vůz připravený na každou cestu

Režim AWD XMODE dále vylepšuje jízdní schopnosti a bezpečnost, aby se bZ4X se svým úžasným pohonem všech kol spolehlivě vypořádalo s jakýmkoli terénem. Vychutnejte si jistotu za každého počasí, ať vás cesta zavede kamkoli.

Špičkové schopnosti baterie

Toyota bZ4X, postavená na bezmála 25 letech zkušeností s bateriovými technologiemi, dokáže nabídnout přes 450 km na jedno plné nabití , a to s nulovými emisemi. Dojezd lze ještě prodloužit pomocí volitelné fotovoltaické střechy. Možnost volby řidiči dávají tři různé způsoby nabíjení – na veřejných rychlonabíjecích stanicích k dobití na 80 % přibližně za 30 minut (s nabíjecím výkonem 150 kW), prostřednictvím domovní zásuvky nebo domácího wallboxu. O spolehlivost baterie nemusíte mít obavy. I po 10 letech bude baterie vykazovat 90 % svých původních schopností.

Bezpečnost, které můžete věřit

Toyota bZ4X nabízí komplexní bezpečnostní funkce pro vaše cestování, od městských uliček až po jízdu v nezpevněném terénu. Součástí výbavy je i nejmodernější technologie Toyota Safety Sense, zahrnující např. asistenta řidiče pro nouzové zastavení vozidla (DESA) nebo aktualizace dat na dálku (OTA).

Inteligentní kokpit založený na konektivitě

Odhalte svět multimédií a konektivity. Systém Toyota Smart Connect s extra velkým dotykovým displejem o úhlopříčce 12", pokročilým rozpoznáváním hlasu a bezproblémovou integrací chytrých telefonů nabízí mimořádně rychlé a intuitivní prostředí, které je navíc vždy aktuální díky technologii on-line aktualizací.
Mobilní aplikace MyT pro váš smarthone umožňuje zkontrolovat stav nabití baterie, naplánovat si nabíjení, sledovat údaje týkající se cesty, či dokonce na dálku ovládat vaše vozidlo – od klimatizace až po zamykání a odemykání dveří.

Jedinečný styl a vzhled

Toyota bZ4X spojuje elegantní a moderní vzhled elektromobilu se sebejistým designem SUV. Výsledkem je tak pokrokový elektromobil schopný vypořádat se s každou cestou a současně přitahující pozornost celého okolí.

Prostorná a vzdušná kabina

Toyota bZ4X byla navržena s cílem zajistit celé posádce maximální požitek z jízdy, a nabízí proto příjemný společenský prostor pro všechny na palubě. V kultivovaném interiéru zaujme mimořádně velkorysý prostor pro nohy předních i zadních cestujících ve prospěch příkladného pohodlí a bezkonkurenčního pocitu vzdušnosti.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Proč zvolit bateriový elektromobil od Toyoty?

Toyota s více než 25 lety zkušeností kráčí v čele těch, kdo směřují k čistě elektrické budoucnosti. Toyota i nadále přichází s mimořádnými inovacemi pro radost všech zákazníků z celého světa. Důkazem je přes 18 milionů elektrifikovaných vozidel, které značka doposud uvedla do provozu, jakož i 17 elektrifikovaných modelů v současné nabídce značky. Díky širokým zkušenostem v oblasti vývoje bateriových technologií a efektivního řízení toků energie jsou bateriové elektromobily Toyota schopny nabídnout spolehlivé výkony po velmi dlouhou dobu.

Čtyři kroky k online rezervaci

Předobjednávka nové Toyoty bZ4X je jednoduchá a pohodlná.

1. Vyberte si výbavu

Vyberte si stupeň výbavy Toyoty bZ4X, který splňuje všechny vaše požadavky.

2. Vytvořte si účet

Začněte vytvořením nového účtu MyT nebo se přihlaste ke svému stávajícímu účtu.

3. Rezervujte si nový vůz

Rezervujte si novou Toyotu bZ4X v pohodlí.

4. Pošleme vám potvrzení

Počkejte na náš potvrzovací e-mail s popisem vaší rezervace a dalšími kroky.

Dojezd na elektřinu z baterie

S Toyotou bZ4X nikdy nebudete přemítat nad dojezdem. Baterie s mimořádnou kapacitou zaručuje přes 450 km jízdy zcela bez obav, ať již se vydáte kamkoli.

Doba nabíjení

Nabíjení je jednoduché a pohodlné, ať již doma, na pracovišti nebo na cestách. Využijte všech výhod nulových emisí a nižších provozních nákladů Toyoty bZ4X, poháněné pouze čistou energií z baterie.

Možnosti nabíjení

Veřejné nabíjecí stanice

Pro účely rychlého nabíjení slouží rychlonabíjecí stanice, které najdete na řadě veřejně přístupných míst – použít můžete vyhledávač stanic v mobilní aplikaci MyT. Tyto mimořádně výkonné jednotky dokáží dobít baterii vaší Toyoty bZ4X na 80 % přibližně již za 30 minut.

Domácí wallbox

Nabíjení prostřednictvím této vyhrazené jednotky je mnohem rychlejší než při použití běžné domovní zásuvky. K plnému dobití bZ4X potřebujete 6,5* až 10 hodin. Aktuální nabíjecí výkon OBC je 7 kW.
*S wallboxem o výkonu 11 kW, dostupným od výroby říjen 2022

Toyota bZ4X nabízí dojezd přes 450 km* bez obav z vybití baterie.
* Dojezd se může lišit v závislosti na vybraném vozidlu a stupni výbavy.

Nabíjet můžete pomocí vyhrazeného wallboxu, domovní zásuvky nebo rychlonabíjecího místa na některém z mnoha míst. Online služby Toyota vám pomohou vyhledat nejbližší nabíjecí stanice na kterémkoli místě v Evropě.

Nabíjení je jednoduché, pohodlné a dokonale bezpečné. K nabíjení prostřednictvím domovní zásuvky, wallboxu či veřejné nabíjecí stanice se používá kabel dodávaný společně s vozidlem.

Doba nabíjení vozidla závisí na výkonu zdroje. Na veřejných nabíjecích stanicích je k dispozici rychlé nabíjení za příjemných 25 minut. Nabíjení přes domácí wallbox nebo prostřednictvím domovní zásuvky trvá 6,5 až 19 hodin.

Elektromobily s bateriovým pohonem šetří vaši peněženku po celou dobu své životnosti. Již nikdy nebudete muset platit za palivo a plné nabití přes domovní zásuvku zajistíte např. jen za 5 eur.

Mezi hybridy a čistými elektromobily je klíčový rozdíl. Hybrid přepíná mezi benzínovým a elektrickým pohonem a dobíjení probíhá automaticky bez externího zdroje; na druhé straně bateriový elektromobil využívá pouze energii z baterie a neprodukuje žádné emise.

Naše elektromobily s bateriovým pohonem se těší stejné spolehlivosti jako všechny ostatní vozy Toyota. Za předpokladu absolvování každoroční prohlídky se na Toyotu bZ4X vztahuje desetiletá záruka, abyste si užili cestování zcela bez obav.

Vydejte se za nulovou hranici

Přihlaste se k odběru zpravodaje Toyota bZ a nechte si zasílat poslední novinky a aktualizace přímo do schránky..