1. Nová auta
  2. Záruka
Chci...

Toyota bZ4X Comfort

5 dveřový

Toyota bZ4X - Comfort - 5 dveřový
Již od
1 129 000 Kč
  • 8" multimediální displej
  • 7" obrazovka multiinformačního displeje
  • 18" litá kola s kryty
144 Wh/km
500 km
71.4 kWh

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

ZÁRUKA

Každá Toyota je vyrobena tak, aby nabídla mimořádnou kvalitu, trvanlivost a spolehlivost. Pro vaše cestování bez obav nabízíme standardní tříletou záruku na všechna vozidla, resp. až 5 let prodloužené záruky na elektrické komponenty a 10 let prodloužené záruky na hybridní baterii u našich hybridních modelů. Prvotřídní radost z bezstarostného cestování si můžete prodloužit s naší komplexní prodlouženou zárukou na dalších 12 nebo 24 měsíců. Na vozy rodiny bZ je nadstandardní záruka 8 let na akumulátor. 

Asistenční služby

Naše vozy jsou konstruovány tak, aby nabízely mnoho let spolehlivého a bezproblémového provozu. Mohou však nastat situace, kdy budete potřebovat pomoc, ať už jde o mechanickou poruchu, nehodu nebo defekt pneumatiky. V rámci našeho závazku péče o zákazníky je každé nové vozidlo dodáváno se službou Toyota Eurocare po dobu 1 roku.

Kontaktní údaje

  • Na místním trhu 800 101 007
  • V Evropě +420 221 586 626
  • Obecné dotazy +420 221 586 626

Opravy

Nehoda se může stát i těm nejopatrnějším řidičům. Naštěstí, ať už je nehoda jakkoli velká nebo malá, máte k dispozici zabezpečení sítě autorizovaných servisů Toyota, na které se můžete obrátit. Naši vyškolení technici jsou odhodláni poskytovat opravu „od začátku do konce“, která je navržena tak, aby vrátila vaši Toyotu do původního stavu.

Technici vyškolení společností Toyota opraví vaše vozidlo podle nejvyšších standardů Toyota (NCAP, BSI atd.). Pokud je třeba měnit díly, vždy namontujeme pouze originální díly Toyota s minimální zárukou 12 měsíců, a pokud je to možné, poskytneme vám náhradní vůz.