1. Nová auta
Chci...
Chci...
Již od (vč. DPH)
1010000.0

Emise

120 g/km

Spotřeba

5.3 l/100 km

Výkon

218 koní

Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních
měření dle předpisů EU a jedná se o měření v kombinovaném cyklu WLTP.

Zaručené emoce

Toyota Camry Hybrid představuje naprostý triumf moderního přístupu k projektování automobilů. Elegantní silueta sedanu je spojením funkčnosti s nadčasovým designem kupé. Nová hybridní pohonná jednotka a platforma TNGA zvyšují komfort a dynamiku jízdy. Dosud nikdy nebylo řízení hybridu tak vzrušující.

1. Vyberte si motorizaci
1. Vyberte si motorizaci

1 Na přání

1 Na přání

 • 2.5 Hybrid (218 k) hybrid

  Automatická převodovka s plynule měnitelným převodem | 4x2

  Zobrazit více Zobrazit méně

  120 (g/km)

  Emise

  218 (koní)

  Výkon

  5.3 (l/100 km)

  Spotřeba

  Zobrazit více Zobrazit méně

2. Vyberte variantu
2. Vyberte variantu

3 Na přání

3 Na přání

Radost z jízdy

Jízda novou Toyotou Camry Hybrid je radost z každého ujetého kilometru. Zdokonalený hybridní pohon, inovativní platforma TNGA společně s novými bezpečnostními systémy mění cestování tímto vozem v nezapomenutelný zážitek.

Nový hybridní pohon

Zcela nový motor 2.5 Hybrid Dynamic Force 218 koní s automatickou převodovkou e-CVT nabízí doposud nevídané zážitky z jízdy hybridem. Dostupnost maximálního výkonu již při nízkých otáčkách a každé rychlosti uspokojí náročného řidiče. Dynamické zrychlení jde ruku v ruce s výjimečnou úsporou pohonných hmot.

 

Vyspělé technologie

Díky nejnovějším technologickým řešením je každá cesta mimořádně pohodlná. Doplňující informace o trase se synchronizují ve třech místech: na obrazovce multimediálního systému Toyota Touch® 2, na barevném displeji mezi ukazateli a na head-up displeji na předním skle.

Tichý interiér pro lepší koncentraci

Chytře navržený moderní kokpit nabízí více místa díky 9" plovoucí dotykové obrazovce palubního infotainmentu s přehledným zobrazením informací pro řidiče. Na obrazovce multimédií ihned naleznete vše potřebné vč. údajů navigace, přehrávání hudby a propojení přes Apple CarPlay™ nebo Android Auto™. A prostřednictvím aplikace MyT zůstáváte s Camry Hybrid neustále v kontaktu, kdy se vám otevírají široké možnosti ke zvýšení každodenního pohodlí. 

Detailnější zobrazení

Prohlédněte si některé ze stylových detailů, díky nimž je Toyota Camry vskutku nepřehlédnutelná.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.