1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...
Chci...

Změnit výbavu

Corolla Cross Comfort

5dveřové

Toyota Corolla Cross
Bílá čistá

Již od

919900.0

Motorizace

2.0 Hybrid (197 k)

Standardní záruka

8 LET/160 000 KM

Toyota Corolla Cross

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Již od
919900.0
(vč. DPH)

114 g/km

Emise

5 l/100 km

Spotřeba

197 koní

Výkon

Obrázky jsou uvedeny pro účely srovnatelnosti; porovnejte pouze spotřebu paliva a hodnoty CO2 s ostatními vozy testovanými podle stejných technických postupů. Tato čísla nemusí odrážet skutečné jízdní výsledky. Všechna vozidla jsou certifikována podle World Harmonized Light Vehicle Test Procedure (WLTP). Údaje o emisích CO2 se mohou lišit od informací vytištěných před 1. dubnem 2020 z důvodu změny oficiální metody výpočtu.


Prozkoumejte 360 °

 • Design

  Navrženo pro každodenní rodinný život

  Corolla Cross dokáže potěšit všechny členy posádky. Odolnost spolehlivého rodinného vozu a intuitivní vzhled SUV – tak vypadá dokonalý vůz na každý den.

 • Sebejistota vydat se kamkoli

  Corolla Cross s hybridním pohonem 5. generace nenechá rodinu nikdy na holičkách. Inteligentní pohon všech kol společně se silným ústrojím pro couvání do svahu jsou zárukou vaší připravenosti za každé situace.

 • Pro váš nejcennější náklad

  Jen máloco je tak nepředvídatelné jako rodinný život. Corolla Cross je naštěstí připravena zvládnout vše, co se vám postaví do cesty.

 • Toyota T-Mate – stále s vámi pro bezpečnější cestování

  Toyota Corolla Cross nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. T-Mate zahrnuje řadu systémů navržených na podporu řízení a bezpečnosti, ať již na dálnicích, ve městě nebo při parkování. S T-Mate jste vždy v bezpečných rukách.

Na celou obrazovku Zavřít
Otočit Přejeďte prstem