1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...

RAV4 Comfort

5dveřové SUV

RAV4 - Comfort - 5dveřové SUV
Již od
1 064 900 Kč
 • 10.5" obrazovka multimediálního displeje
 • Cloudová navigace
 • MyT Telematické služby na 10 let zdarma
126 g/km
5.6 l/100 km
218 koní
5 sedadel

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

 

Rozhlédněte se kolem

Seznamte se s klíčovými vlastnostmi Toyoty RAV4. Otáčejte vozidlem a prohlédněte si jej ze všech stran. 

 • Design

  Připravena vystoupit z davu

  Toyota RAV4 byla postavena pro cesty všeho druhu a navržena tak, aby nesplynula s šedí davu. Vůz kombinující robustní vzhled pravověrného SUV s ostrými a dynamickými křivkami přináší i elegantní městský styl. Výsledkem je mimořádně schopné SUV, ve kterém se můžete bezpečně a stylově vydat skutečně kamkoli.

 • Schopný a hospodárný

  Výkonné hnací ústrojí 2,5 litru Hybrid Dynamic Force (A25A-FXS) spojuje ultra hladkou jízdu s velkorysým výkonem; agilní benzínový motor 2,0 litru s přímým vstřikováním (M20A-FKS) zase nabídne pozoruhodné zrychlování a příjemný točivý moment.

 • Velká, výrazná a dynamická

  Toyota RAV4 by mohla leckomu připadat jako impozantní SUV, avšak dokáže překvapit svojí mrštností, vynikajícím výhledem z kabiny a pozoruhodnou manévrovatelností – tedy ideálními vlastnostmi pro přeplněná centra měst. Při celkové délce 4,6 metru a poloměru otáčení pouhých 5,5 m projede i těmi nejužšími uličkami a nejostřejšími zatáčkami.

 • Pro bezpečnější cesty

  Silnice je nepředvídatelné místo, které řidiče každý den staví před nové výzvy. Inteligentní bezpečnostní a jízdní asistenty Toyota T-Mate jsou krokem k autonomnímu řízení. Systémy jsou vyvinuty tak, aby každá Toyota dorazila bezpečně do cíle. Neustále zdokonalujeme podporu řidičů bez ohledu na okolnosti.

Na celou obrazovku Zavřít