Kabinový vzduchový filtr Toyota

Čerstvý vzduch, ať jedete kamkoli.

Nic se nevyrovná požitku z čerstvého vzduchu, zejména když stále více času trávíme ve městě. S kabinovými vzduchovými filtry Toyota může být tento požitek standardem. Vzduchové filtry jsou důležité k zajištění čistého vzduchu v interiéru vašeho automobilu. Takový vzduch je radost dýchat po celý rok.

Doporučujeme pravidelně měnit vzduchový filtr vždy po ujetí 15 tisíc km, a to z těchto důvodů:
  • Vzduchové filtry zachycují dráždivé látky a škodliviny, jako jsou například pyly, ozon, prach a výfukové zplodiny, čímž pečují o vaše zdraví.
  • Udržují vzduch stále čerstvý, a tak zpříjemňují cestování automobilem.
  • Pomáhají udržovat výkon klimatizace ve vašem automobilu za každého počasí.
Typy filtrů
Ze dvou typů kabinových filtrů si můžete zvolit ten, který lépe vyhovuje vašim potřebám:
/
 
Standardní kabinový vzduchový filtr Toyota

Tento filtr je vyroben z kvalitní netkané textilie. Zamezuje průniku nejčastějších škodlivin do interiéru automobilu.

/
 
Vylepšený kabinový vzduchový filtr Toyota

Tento filtr je vyroben z kvalitní netkané textilie s vrstvou aktivního uhlí. Zachycuje o 25 % více nečistot (včetně alergenů a výfukových plynů) než standardní filtr.

S kabinovým vzduchovým filtrem Toyota bude váš vůz stále svěží a v dobré kondici.

Další originální díly Toyota

Originální díly Toyota Originální díly Toyota Ať už cestujete do školy, na pravidelný nákup nebo vyrážíte na letní dovolenou, Toyota je nedílnou součástí vašeho každodenního života. Právě na to myslíme při vývoji originálních dílů Toyota, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti vašeho vozu. Originální tlumiče Toyota Originální tlumiče Toyota Účinné tlumiče jsou podmínkou hladké jízdy s vaší Toyotou, ale současně jsou klíčové i z pohledu bezpečnosti. Originální klínové řemeny Toyota Originální klínové řemeny Toyota Motor ve vaší Toyotě spoléhá na dokonalou spolupráci celé řady dalších komponent – o jejichž pohon se stará klínový řemen. Originální spojky Toyota Originální spojky Toyota Plně funkční spojka je podmínkou správného řazení a hospodárné i bezpečné jízdy s plnou kontrolou nad vozem.