Autokosmetika pro péči o vozy Toyota

Pečujeme o automobily Toyota

Stejně jako jiné věci potřebuje i vaše Toyota čas od času trochu láskyplné péče, aby vypadala co nejlépe. Naše kvalitní autokosmetika pokryje všechny potřeby, a váš automobil tak bude vypadat stále jako nový.

/
Sprej pro čištění interiéru Tento víceúčelový čisticí sprej lze účinně využít pro nejrůznější povrchy za účelem obnovy, leštění a ochrany interiéru vašeho vozu.
/
Čistič čalounění Rychle působící čisticí pěna, která vašim sedadlům dodá bezvadný vzhled.
/
Leštidlo karoserie Ochraňte karoserii svého automobilu pomocí tohoto špičkového voskového leštidla, které na povrchu zanechává vysoký lesk.
/
Čisticí prostředek na disky Odstraňte z disků kol veškerý prach a nečistoty - ať se točí s patřičnou elegancí.
/
Touch Up Aerosol – Opravný aerosol Pro každý z modelů Toyota máme v nabídce speciální opravný aerosol. Tento prostředek je odolný vůči působení světla a povětrnostních podmínek. Umožňuje dokonalé retušování jakéhokoli poškození laku.
/
Touch Up Pencil – Opravná tužka S touto snadno použitelnou tužkou, šetrnou k životnímu prostředí, snadno zaretušujete drobné škrábance a oděrky. Vytváří kvalitní povrchovou barvu.
/
Odmrazovač Tento skvělý, rychle působící prostředek čistí okna a brání vzniku další námrazy, abyste mohli kdykoli bezpečně vyrazit na cestu.
/
Čistič oken Tento aromatizovaný čistič je ideálním řešením pro rychlé čištění oken a odstraňování šmouh.

Další originální díly Toyota

Originální díly Toyota Originální díly Toyota Ať už cestujete do školy, na pravidelný nákup nebo vyrážíte na letní dovolenou, Toyota je nedílnou součástí vašeho každodenního života. Právě na to myslíme při vývoji originálních dílů Toyota, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti vašeho vozu. Originální tlumiče Toyota Originální tlumiče Toyota Účinné tlumiče jsou podmínkou hladké jízdy s vaší Toyotou, ale současně jsou klíčové i z pohledu bezpečnosti. Originální klínové řemeny Toyota Originální klínové řemeny Toyota Motor ve vaší Toyotě spoléhá na dokonalou spolupráci celé řady dalších komponent – o jejichž pohon se stará klínový řemen. Originální spojky Toyota Originální spojky Toyota Plně funkční spojka je podmínkou správného řazení a hospodárné i bezpečné jízdy s plnou kontrolou nad vozem.