Originální spojky Toyota

Pro hladší jízdu, ať již se vydáte kamkoli

Bez ohledu na to, zda cestujete po dálnicích, okreskách nebo v přeplněných ulicích města, vždy potřebujete plně funkční spojku ke správnému řazení a hospodárné i bezpečné jízdě s plnou kontrolou nad vaší Toyotou.

Spojka je vystavena neustálému tření, a tak postupem času zhoršuje své vlastnosti. Existuje několik příznaků opotřebení spojky, kterým byste měli věnovat pozornost. Všímejte si následujících projevů:
  • Obtížné přeřazování
  • Pomalejší akcelerace 
  • Neobvyklé zvuky
Originální spojky Toyota jsou speciálně navrženy pro konkrétní modely, a nabízejí tak hned několik výhod:
  • Zcela bezproblémová instalace do konkrétního modelu Toyota
  • Požitek z hladké jízdy a lepšího výkonu díky drážkám na lícní ploše spojky a speciálně navrženým tlumičům
  • Pochromované povrchy a tvrzené komponenty v zájmu delší životnosti
  • Výroba z ekologického sklolaminátu
/
/

Originální spojka Toyota se nedeformuje a snadno se neopotřebí, vykazuje dlouhou životnost a je kompatibilní s vaším konkrétním modelem Toyota. 
 
Pro pocit bezpečí na cestách si nechávejte spojku pravidelně překontrolovat v autorizovaném servisu Toyota.

Další originální díly Toyota

Originální díly Toyota Originální díly Toyota Ať už cestujete do školy, na pravidelný nákup nebo vyrážíte na letní dovolenou, Toyota je nedílnou součástí vašeho každodenního života. Právě na to myslíme při vývoji originálních dílů Toyota, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti vašeho vozu. Originální tlumiče Toyota Originální tlumiče Toyota Účinné tlumiče jsou podmínkou hladké jízdy s vaší Toyotou, ale současně jsou klíčové i z pohledu bezpečnosti. Originální klínové řemeny Toyota Originální klínové řemeny Toyota Motor ve vaší Toyotě spoléhá na dokonalou spolupráci celé řady dalších komponent – o jejichž pohon se stará klínový řemen. Čistič palivových a vstřikovacích systémů Čistič palivových a vstřikovacích systémů pro naftové a benzinové motory.