Originální motorový olej Toyota

Zdroj životní síly vaší toyoty

Stejně jako člověk potřebuje k životu vodu a rostliny nevykvetou bez slunce, váš motor potřebuje ochranu v podobě motorového oleje. Jen tak dokáže přežít a podávat ty nejlepší výkony.

Naše motory jsou vyrobeny tak, aby po celou dobu své životnosti zaručovaly výkon, účinnost a spolehlivost na bezkonkurenční úrovni a za jakýchkoli podmínek. Aby si však tyto skvělé vlastnosti dokázaly udržet, vyžadují pravidelný servis a olej nejvyšší kvality.

Originální motorový olej Toyota (Toyota Genuine Motor Oil - TGMO) je jediným motorovým mazivem, které bylo vyvinuto se zvláštním ohledem na váš automobil. Oproti mazivům jiných značek jsou oleje TGMO ve velké míře testovány a vyvíjeny přímo ve vozech Toyota, čímž je zajištěno, že v maximální míře vyhovují potřebám vašeho motoru.

Uveďme si vybrané výhody maziv TGMO pro váš motor:
  • Ochrana: Tenká, nicméně odolná ochranná vrstva umožňuje dokonalou spolupráci jednotlivých částí motoru. Bez této vrstvy by se motor přehřál a zadřel.
  • Výkon: Podílí se na utěsnění mezery mezi pístem a stěnou válce, a umožňuje tak vašemu motoru podávat maximální výkon.
  • Nízká spotřeba: Zajišťuje hladký chod motoru, čímž zamezuje zbytečným ztrátám energie, a na každý litr paliva tak ujedete více kilometrů.
  • Spolehlivost: Pomáhá zabránit vzniku usazenin, udržuje motor v čistotě a zamezuje zadření pístních kroužků.
  • Dlouhá životnost: Neutralizuje kyselé látky, jako je rez vytvořená při spalování, a odstraňuje tak korozi a zajišťuje delší životnost.
  • Všestrannost: Dává vám jistotu, že váš motor bude mít skvělý výkon za každého počasí a za různých jízdních podmínek.
/
/

Máme všechny druhy olejů, od syntetických po minerální, a to i do těch nejnáročnějších podmínek a pro všechny motory, od naftových po benzínové. Jistě si tedy vyberete ten optimální pro váš vůz.

Při pravidelném používání správného originálního maziva Toyota bude váš automobil i po mnoha letech zaručovat vynikající výkony, nízkou spotřebu a nízké emise.

Toyota motorový olej

Další originální díly Toyota

Originální díly Toyota Originální díly Toyota Ať už cestujete do školy, na pravidelný nákup nebo vyrážíte na letní dovolenou, Toyota je nedílnou součástí vašeho každodenního života. Právě na to myslíme při vývoji originálních dílů Toyota, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti vašeho vozu. Originální tlumiče Toyota Originální tlumiče Toyota Účinné tlumiče jsou podmínkou hladké jízdy s vaší Toyotou, ale současně jsou klíčové i z pohledu bezpečnosti. Originální klínové řemeny Toyota Originální klínové řemeny Toyota Motor ve vaší Toyotě spoléhá na dokonalou spolupráci celé řady dalších komponent – o jejichž pohon se stará klínový řemen. Originální spojky Toyota Originální spojky Toyota Plně funkční spojka je podmínkou správného řazení a hospodárné i bezpečné jízdy s plnou kontrolou nad vozem.