Originální klínové řemeny Toyota

Pohon vašeho života za volantem

Má-li motor vaší Toyoty spolehlivě otáčet koly, potřebuje celou řadu dokonale spolupracujících komponent. Některé z těchto komponent pohání klínový řemen, a tak je nezbytné dbát o jeho dokonale provozuschopný stav.

Opotřebení klínového řemenu vašeho vozidla můžete vypozorovat podle těchto příznaků:
  • Nedostatečné dobíjení autobaterie
  • Neobvyklé zvuky při proklouzávání řemene
  • Problémy spojené s klimatizací nebo servořízením
  • Vizuálně viditelné poškození řemenu
/
/
Výměnou opotřebeného řemene za nový originální klínový řemen Toyota zajistíte co nejhospodárnější provoz vašeho vozidla. Uveďme si několik důvodů:
  • Jelikož jsou navrhovány speciálně pro jednotlivé modely Toyota, zaručují bezproblémovou montáž a dokonalý chod
  • Pevné a teplovzdorné materiály přispívají k vyšší spolehlivosti, flexibilitě a odolnosti

Pouze originální klínové řemeny Toyota jsou navrhovány a konstruovány speciálně pro vozy Toyota. Pro pocit bezpečí na cestách si nechávejte klínový řemen pravidelně překontrolovat v autorizovaném servisu Toyota.

Další originální díly Toyota

Originální díly Toyota Originální díly Toyota Ať už cestujete do školy, na pravidelný nákup nebo vyrážíte na letní dovolenou, Toyota je nedílnou součástí vašeho každodenního života. Právě na to myslíme při vývoji originálních dílů Toyota, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti vašeho vozu. Originální tlumiče Toyota Originální tlumiče Toyota Účinné tlumiče jsou podmínkou hladké jízdy s vaší Toyotou, ale současně jsou klíčové i z pohledu bezpečnosti. Originální spojky Toyota Originální spojky Toyota Plně funkční spojka je podmínkou správného řazení a hospodárné i bezpečné jízdy s plnou kontrolou nad vozem. Čistič palivových a vstřikovacích systémů Čistič palivových a vstřikovacích systémů pro naftové a benzinové motory.