Celoroční hotel

pro pneumatiky

Místo, kde svým zimním pneumatikám zajistíte letní dovolenou a letní gumy necháte přezimovat v naprostém pohodlí.

Určitě i vy dvakrát ročně přemýšlíte, co s pneumatikami po sezónní výměně. Pokud nechcete zase prosit tchána o místo v garáži, anebo celou sadu nechat v první lepší dílně pod širým nebem, vyzkoušejte Celoroční hotel pro pneumatiky.

Toyota u vybraných autorizovaných partnerů poskytuje službu, která vám umožní uložit jak zimní, tak letní pneumatiky přímo u vašeho dealera. Stačí si dvakrát do roka sjednat jejich výměnu a o nic dalšího se již starat nemusíte. V Toyota hotelu se každá sada skladuje ve vhodných podmínkách se zachováním správné teploty, tak aby byly splněny požadavky a doporučení výrobce. Můžete si být tedy jisti, že vaše pneumatiky zůstanou v naprostém pořádku.

Toyota - Celoroční hotel pro pneumatiky

Pneumatiky

Proč hotel pro vaše pneumatiky:

  • celoroční uskladnění pneumatik a kol v autorizovaném servisu Toyota
  • nemusíte se zabývat uskladněním
  • ušetříte čas při sezónní výměně pneumatik
  • neušpiníte sebe i vozidlo při převozu pneumatik
  • nemusíte mít obavy před případným odcizením


Využijte nabídky uskladnění sezonních kol v našem servisu Toyota.

Toyota - Celoroční hotel pro pneumatiky

Servis & Údržba

Akční pakety příslušenství Akční pakety příslušenství slevy až do 33%! Celoroční prodej zimních pneumatik a kompletů kol Celoroční prodej zimních pneumatik a kompletů kol Využijte výhodných cen už teď! Ceníky příslušenství Ceníky příslušenství Osobní volba pohodlí, praktičnosti a stylu. Katalogy příslušenství Katalogy příslušenství Vybavte svou Toyotu originálním příslušenstvím.