Celoroční hotel

pro pneumatiky

Místo, kde svým zimním pneumatikám zajistíte letní dovolenou a letní gumy necháte přezimovat v naprostém pohodlí.

Určitě i vy dvakrát ročně přemýšlíte, co s pneumatikami po sezónní výměně. Pokud nechcete zase prosit tchána o místo v garáži, anebo celou sadu nechat v první lepší dílně pod širým nebem, vyzkoušejte Celoroční hotel pro pneumatiky.

Toyota u vybraných autorizovaných partnerů poskytuje službu, která vám umožní uložit jak zimní, tak letní pneumatiky přímo u vašeho dealera. Stačí si dvakrát do roka sjednat jejich výměnu a o nic dalšího se již starat nemusíte. V Toyota hotelu se každá sada skladuje ve vhodných podmínkách se zachováním správné teploty, tak aby byly splněny požadavky a doporučení výrobce. Můžete si být tedy jisti, že vaše pneumatiky zůstanou v naprostém pořádku.

Toyota - Celoroční hotel pro pneumatiky

Pneumatiky

Proč hotel pro vaše pneumatiky:

  • celoroční uskladnění pneumatik a kol v autorizovaném servisu Toyota
  • nemusíte se zabývat uskladněním
  • ušetříte čas při sezónní výměně pneumatik
  • neušpiníte sebe i vozidlo při převozu pneumatik
  • nemusíte mít obavy před případným odcizením


Využijte nabídky uskladnění sezonních kol v našem servisu Toyota.

Toyota - Celoroční hotel pro pneumatiky

Servis & Údržba

Čištění a údržba klimatizace Čištění a údržba klimatizace Zjistěte více Sleva 20 % na vybrané příslušenství Sleva 20 % na vybrané příslušenství Zjistěte více Výměna kabinového filtru Výměna kabinového filtru Zjistěte více Originální díly Toyota Originální díly Toyota Ať už cestujete do školy, na pravidelný nákup nebo vyrážíte na letní dovolenou, Toyota je nedílnou součástí vašeho každodenního života. Právě na to myslíme při vývoji originálních dílů Toyota, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti vašeho vozu.