Servisní záruky Toyoty

Ochrana, která dodává jistotu

Záruky vozidla Toyoty
Reputace značky Toyota stojí na pevných základech. Potvrzením toho je pevná důvěra zákazníků, kteří již léta upřednostňují spolehlivost značky. Proč to tak je? Toyota je známá svou snahou o dokonalost a nabízí produkty a služby nejvyšší kvality.

Toyota vám poskytuje na nové vozidlo rozsáhlou záruku za jakost (záruka), která pokrývá veškeré vady, které lze připsat chybě při výrobě nebo montáži vozidla. Záruka je poskytována v délce tři roky nebo do ujetí do ujetí 100 000 kilometrů, dle toho, co nastane dříve. Během prvního roku je záruka poskytována bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

/

Servisní programy Toyoty umožňují prodloužit záruční dobu poskytovanou výrobcem nebo silniční asistenční služby. Jsou určeny majitelům vozů, kteří chtějí déle spokojeně užívat svoje auto a zároveň zvýšit jeho hodnotu při prodeji ojetého vozidla.

Doporučujeme vám seznámit se s aktuální záruční nabídkou značky Toyota a vybrat si program vhodný pro váš vůz: 

 

 

Doba trvání jednotlivých záruk

Doba trvání jednotlivých záruk

*Bez omezení ujetých km. **Může být uzavřena pouze v době trvání základní záruky výrobce. ***Záruka může být pravidelně obnovována v délce 1 roku až do okamžiku, kdy od registrace vozidla uplyne 10 roků.