Nový Hilux
Zkrátka nepřehlédnutelný

Schopnosti Toyoty Hilux úspěšně zdolat každý terén a překonat jakoukoli překážku jsou již pověstné. Kultovní vůz, který je symbolem neporazitelnosti již od roku 1968, bude nyní ještě odolnější. Od atletických tvarů přes nový suverénní motor až po pohodlnější jízdu s lepším propojením s okolním světem: nový Hilux byl testován na hranicích možností, aby dostál svému označení Invincible (neporazitelný) a stoprocentně jej promítl i do svých vlastností.


pohled zezadu
Skvělý design. V jakémkoli terénu

Hilux nyní hlásá o svých schopnostech novým výrazným vzhledem. Atletický postoj, mohutné nárazníky a podmanivé LED světlomety jednoznačně sdělují, že tento vůz je zhmotněním mimořádných schopností a individuálního charakteru. Odolné materiály a atraktivní úprava povrchů v kabině společně s novým přístrojovým štítem a 8” dotykovým displejem v podobě tabletu přinášejí novou úroveň kultivovanosti pro usnadnění všedního života.

Více výkonu, vyšší točivý moment, větší zábava

Hilux se svými výkonnými a současně hospodárnými motory je připraven hory přenášet. Nový naftový motor 2,8 litru s maximem výkonu 204 k a točivým momentem až 500 Nm přináší do modelové řady špičkové dynamické parametry i nízkou spotřebu. Nejvýkonnější Hilux v historii zprostředkuje suverénní zrychlování a výkon při tahání přívěsů. Snadno se vypořádá i s nejtěžšími náklady a zároveň napomáhá k hospodárnému provozu díky pozoruhodně nízké spotřebě paliva.

interiér
Odolný, trvanlivý, spolehlivý. Nezpochybnitelný

Ať již jde o těžký náklad nebo náročný terén, v tomto pick-upu nikdy není důvod ztrácet jistotu. Nový Hilux kromě pozoruhodného užitečného zatížení 1 t, maximální hmotnosti přívěsu 3,5 t a ručně přiřaditelného systému 4x4 disponuje řadou asistentů pro jízdu v terénu. Nad spolehlivým zdoláváním každého povrchu bdí krom jiného automatický samosvorný diferenciál, asistent rozjezdu do kopce (HAC) nebo systém aktivního řízení trakce (A-TRC).

Pro práci i zábavu v pohodlí

Kultivovaný, pohodlný a dynamický Hilux – neexistuje jiný pick-up, který by dokázal tak dobře sladit práci s civilním životem. Dotyková obrazovka systému Toyota Touch® 2 o úhlopříčce 8" zprostředkuje celou řadu multimediálních funkcí, od integrace chytrých telefonů až po systém ozvučení JBL s technologií Harman Clari-Fi pro zábavu na cestách a trvalé spojení se zbytkem světa. Vítanou podporou po dlouhém pracovním dni je zadní parkovací kamera a plejáda vyspělých bezpečnostních systémů.

Vítěz rallye, nepřekonatelný v reálném životě

Dakarská rallye, vedená napříč neobydlenými oblastmi, které závodní vozidla překonávají neuvěřitelným tempem, je vrcholnou zkouškou kvality, trvanlivosti a spolehlivosti každého vozu. Hilux coby vítěz Rallye Dakar i nadále prokazuje svoji pověstnou houževnatost v podniku, ve kterém spolehlivost znamená vše. Ať již překonáváte písečné duny v závodním tempu nebo převážíte hromady písku v práci, vždy se můžete spolehnout na to, že Hilux vás nikdy nenechá na holičkách.