Zcela nový Yaris Cross

Ideální do města. SUV každým coulem.
IDEÁLNÍ DO MĚSTA. SUV KAŽDÝM COULEM.

Zcela nový Yaris Cross ukázal svou barvu. Stylový Yaris Cross, který posouvá Yaris do nových výšin, přináší všechny kvality kompaktního vozu nové generace a plnokrevného SUV.

Díky našemu nejnovějšímu samonabíjecímu hybridnímu systému s nejvyšší efektivitou a emisemi ve své třídě, volitelnému inteligentnímu systému pohonu všech kol pro skutečnou kontrolu za každého počasí a schopnostemi pro jízdu ve městě, Yaris Cross v roce 2021 zazáří.

DESIGN SUV.
PROPORCE DO MĚSTA.

Jako zakladatelé segmentu SUV jsme do modelu Yaris Cross vložili naše dlouholeté zkušenosti. Díky výraznému atletickému vzhledu a prostornému interiéru s vysokým posedem vám poskytuje všechny výhody řízení SUV, ale v kompaktnějším měřítku a velikosti přátelské k městskému prostoru.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ SUV.
NÁŠ NEJVYSPĚLEJŠÍ HYBRID.

Jako lídři v hybridní technologii jsme zajistili, že naše nejnovější SUV je vybaveno nejmodernějším hybridním pohonem. Yaris Cross s vyspělým 1,5 litrovým motorem Dynamic Force v sobě spojuje vynikající spotřebu paliva a nízké emise CO2 s plynulým a pohotovým výkonem. Ideální kombinace do města.

SCHOPNOST POHONU VŠECH KOL.
PŘÍKLADNÁ EFEKTIVITA.

Pro ty, kteří chtějí skutečné SUV schopnosti bez kompromisů, může být Yaris Cross vybaven inteligentním pohonem všech kol. Pohon AWD-i, jedinečná vlastnost pro kompaktní hybridní SUV, nabízí jistotu pohonu všech čtyř kol, ale s prvotřídní spotřebou paliva a emisemi CO2.

CHCETE SE SVÉZT?

Přihlaste se k odběru našeho Yaris Cross newsletteru a získejte nejnovější zprávy a aktualizace jako první

Informujte mě