Objevte Novou Corollu Cross

ŠŤASTNÉ RODINY VÍTÁNY

Seznamte se s modelem Corolla Cross Hybrid.

Vůbec první SUV Corolla přináší do celosvětově nejprodávanější modelové řady výrazný nový styl karoserie.

Corolla Cross spojuje praktičnost prostorného SUV s vysokým jízdním výkonem s našimi dosud nejpokročilejšími hybridními a bezpečnostními technologiemi a poskytuje rodinám vše, co v každodenním životě potřebují.

Jste připraveni na skutečné rodinné auto? Před vámi je jízda, na kterou se vyplatí počkat.
Přihlaste se k odběru newsletteru

/
Řiďte s radostí

Silná a robustní Corolla Cross s vysokým výkonem poskytuje dostupnou praktičnost a suverénní výhled ze skutečného SUV. Velké otvory pro zadní dveře a dostatek prostoru pro hlavu a nohy zaručují snadný přístup a pohodlí, zatímco dělená sklopná sedadla přináší vítanou flexibilitu pro každodenní život nebo výlety do přírody. Tady si každý užívá jízdu.

Síla úsměvů

Corolla Cross, první globální model Toyota, který je vybaven naší novou hybridní technologií 5. generace, poskytuje každému důvod k úsměvu. Nový 2,0 litrový hybridní motor přináší nepřekonatelnou kombinaci výkonu a nízkých emisí CO2. A díky volitelnému inteligentnímu pohonu všech kol (AWD-i) také jistotu za všech podmínek. Díky vylepšené akceleraci, působivé spotřebě paliva a žádnému hledání nabíječek dělá Corolla Cross Hybrid zábavu z každé rodinné cesty.

/
/
Funkce vhodné pro rodinu

Ať už vyřizujete pochůzky nebo se balíte na dovolenou, v Corolle Cross jste vždy v bezpečí a online. S bezpečnostními technologiemi a asistenčními systémy T-Mate po vašem boku, včetně vylepšeného Předkolizního systému a Pokročilého parkovacího asistenta Toyota Teammate, je bezpečnější cestování ve standardu. A díky sadě palubní konektivity, od cloudové navigace Connected v reálném čase přes 10,5” HD dotykovou obrazovku až po 12,3” digitální přístrojový štít, je i cesta do školy se zpožděním zábava.

MNOHO FAJN VĚCÍ NA SUV
/
Nové perspektivy

Díky vyššímu posedu a větší světlé výšce poskytují vozy SUV nepřekonatelný výhled a jistotu. Ať už se pohybujete po městě nebo cestujete mimo vyšlapané cesty, dorazíte do cíle odpočatí a bez stresu.

Vítaná praktičnost

Design karoserie SUV poskytuje více vnitřního prostoru než běžný hatchback nebo limuzína. Spolu s větším prostorem pro hlavu a nohy se objemné kufry obvykle snáze sbalí díky vysoké nakládací hraně a širokému otvoru zavazadelníku.

/
/
Požitek z jízdy

Agilní a citlivá moderní SUV nyní poskytují skutečnou zábavu za volantem. SUV Toyota, jako je Corolla Cross, často kombinující hybridní technologii a pohon všech kol, poskytují dynamický výkon a jistotu za každého počasí na každém typu cesty.