Zbrusu nová Toyota Yaris

Když máte tolik energie, tak proč zastavovat?

Již brzy bude odhalena naše nejočekávanější novinka: zbrusu nová Toyota Yaris.
Stylový Yaris čtvrté generace s dokonalými proporcemi se chystá vlít městům novou energii do žil – staví přitom na více než 20 letech zkušeností s hybridními pohony, stejně tak jako kvalitě a inovacích, které jsou synonymem modelu Yaris.

Zbrusu nový Yaris bude již v létě jezdit po našich silnicích. Nenechte si jej ujít.

Proč dávat vale zábavě?


Vylepšený hybridní systém s autonomním dobíjením, který je zárukou ještě lepší odezvy, kultivovanosti a hospodárnosti, stejně tak jako jízdní chování, které vás nadchne přímým řízením a kontrolou za každé situace – zbrusu nový Yaris má dost energie, abyste byli připraveni na všechny nástrahy cestování.

Proč nevypadat stále dobře?


Zbrusu nový Yaris, chlubící se poutavými proporcemi a sportovním postojem, je nejen atraktivní na pohled, ale také dokáže proměnit proplétání městskými uličkami a parkování v opravdovou hračku. Prostorný interiér staví na pokrokovém designu a nejmodernějších technologiích, s nimiž se řidič stává pánem každé situace.

Proč nebýt stále v obraze?


Od chytrých bezpečnostních systémů až po luxusní prvky, které se v malých vozech doposud nikdy neobjevily, jako je např. 10" head-up displej. Zbrusu nový Yaris je nabitý technologiemi pro usnadnění života na cestách a zvýšení bezpečnosti s možností být neustále online.

Proč si nedopřát vše najednou?


Toyota jako lídr technologií hybridního pohonu zdokonaluje hybridní systém s autonomním dobíjením pro zbrusu nový Yaris již přes 20 let. Dnes po celém světě jezdí 15 milionů hybridních vozů a naše agilní, hospodárná a řidičsky přívětivá hybridní technologie se nabízí v široké řadě různých modelů pro jakýkoli životní styl.