Toyota Business Plus

Komplexní nabídka moderních
vozidel a služby na nejvyšší úrovni.

VÝHODY Toyota Business Plus

 

S programem Toyota Business Plus pro firemní zákazníky získáte celou řadu výhod:


Toyota Business Plus Nezáleží na tom, jak velký vozový park máte nebo kolik vozů kupujete.
Toyota Business Plus Navrhneme vám optimální řešení s ohledem na vaši strategii firemního rozvoje.
Toyota Business Plus Poradíme vám, jak si zajistit vysokou rentabilitu vložených prostředků do nákupu vozů a jak dosáhnout nízkých provozních nákladů po celou dobu jejich používání.
Toyota Business Plus Poskytnuté obchodní podmínky nejsou vázány okamžitým odběrem celého množství vozů.

Máme zájem na tom, aby naše spolupráce měla pevná pravidla a přinášela oběma stranám jistotu a vždy lepší výsledky. Všechna tato fakta dohromady tvoří pádný důvod pro to, abyste se při zakládání či rozšiřování své firemní flotily zamysleli nad investicí do vozů značky Toyota.

Vyberte si vůz, který nejlépe vyhovuje vaší podnikatelské činnosti, a užívejte si komfort, bezpečnost i jízdu samotnou na té nejvyšší úrovni.

Toyota má velmi zajímavou nabídku užitkových vozidel. Modely PROACE, Hilux nebo Land Cruiser splní i ta nejvyšší očekávání firemních zákazníků.

Na celkových nákladech vlastnictví vozového parku se podílí mnoho faktorů. Analyzujte všechny aspekty vlastnictví vozů Toyota a volba bude jasná.

Toyota již mnoho let pracuje na zavádění nejmodernějších technologií, jako jsou hybridní pohon, systémy aktivní bezpečnosti nebo vodíkový pohon.

Modely Toyoty úspěšně plní svou funkci ve firmách s velmi rozmanitým profilem. Bez ohledu na odvětví nebo podnikatelské požadavky vás Toyota nikdy nezklame.

Toyota Business Plus - Poznejte Hybridy Toyota Business Plus - Poznejte Hybridy
 

POZNEJTE HYBRIDY


Přesvědčte se, proč je hybrid tou nejlepší volbou pro vaši firmu. Poznejte celou řadu spolehlivých hybridních modelů Toyota, zajistěte si požadovanou image, těžte z nízké spotřeby paliva a vysoké zůstatkové hodnoty hybridních vozů.

NABÍDKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY


Pokud vlastníte vozový park, chcete minimalizovat náklady vyplývající z jeho provozu a také získat další služby navíc, Toyota má pro vás ta nejlepší řešení.
 

FINANCOVÁNÍ


Toyota nabízí širokou škálu finančních a pojistných služeb za velmi výhodných podmínek. Kontaktujte naše specialisty a získejte nabídku vytvořenou přesně na míru vašich potřeb.
 Jedná se o úvěr až na 5 let, který je splácen v pravidelných splátkách a může dosahovat až 100 % pořizovací ceny. Nabízí předčasné splacení i prodloužení.Toyota Garant je úvěr, u něhož se lze rozhodnout až v průběhu smlouvy o formě jejího ukončení. Součástí smlouvy je i pojištění a garance budoucí hodnoty vozu.Nabízí nízké měsíční splátky pro firmy a podnikatele, které nezatěžují jejich rozpočet. Vozidlo je možné odkoupit za symbolickou cenu.Tento operativní leasing je dostupný nejen pro firmy, ale i pro spotřebitele. Zahrnuje celou řadu služeb a nevyžaduje žádné počáteční investice.Poskytuje jistotu a ochranu proti neočekávaným událostem. Kromě klasických produktů nabízí i celou řadu doplňkových služeb, přesto zůstává výhodné.

Toyota Business Plus :: Financování Toyota Business Plus :: Financování

KONTAKT


Máte speciální požadavek? Chcete získat individuální nabídku? Kontaktujte nás!