od
510 000 Kč
Spotřeba
6.4 l/100 km
Emise
146 g/km
Výkon
110 k

Pozoruhodné schopnosti

Vůz nabízený ve dvou různých délkách karoserie a volitelně v sedmimístném provedení myslí na všechny životní situace. Chytře navržené odkládací prostory připravené pro každou nezbytnost. To správné místo najdete zkrátka vždy. A navíc vzhledem k nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu až 1,5 tuny určitě nebudete nuceni nechávat cokoli doma.

Zajímá vás PROACE CITY VERSO pro firemní potřeby?

Seznamte se s výhodami modelu Proace City Verso pro profesionální využití.

Kdykoli připravena pustit se do práce

Ať již jde o práci nebo volný čas, Toyota Proace City Verso má v rukávu esa, která neujdou vaší pozornosti. Nízké emise a nejlepší spotřeba paliva v dané třídě – nízké provozní náklady ocení každý uživatel.

  • Promyšlená konstrukce, chytrá funkčnost

    Prostor pro náklad zvětšíte na maximum se sedadly sklopnými do roviny; sedadla ve 2. řadě jsou vždy vybavena úchyty ISOFIX a připravena bezpečně a pohodlně převézt každého pasažéra. Ke snadnému cestování bez zbytečného stresu přispívá řada vyspělých technologií.

  • Úpravám se meze nekladou

    Proace City Verso ve variantě s kratším i delším rozvorem pojme až 7 osob a nabízí dvě pohodlná individuální sedadla ve 3. řadě s funkcí podélného posouvání, umožňující upravovat místo pro nohy a pro zavazadla. Všechna sedadla lze sklápět do roviny, což platí i pro sedadlo předního spolujezdce.

  • Vítejte: tady se budete cítit pohodlně

    Jsme přesvědčeni, že Toyota Proace City Verso na vás udělá dojem, ať již sedíte za volantem nebo cestujete jako spolujezdec. Pohodlí tohoto vozu jde ruku v ruce s praktičností. Nechte kabinu zaplavit světlem přes panoramatické střešní okno a streamujte své oblíbené skladby prostřednictvím Apple CarPlay™ nebo Android Auto™.