PROACE Verso

Pohodlné cestování s rodinou či zákazníky

Navrženo pro aktivní životní styl.

Nová Toyota PROACE VERSO navazuje na naši tradici všestranných vozů pro přepravu osob a nabízí cestování se spoustou místa a praktických řešení i pro ty nejzapálenější vyznavače aktivního životního stylu. Navíc se zde spojují promyšlené vlastnosti, vyspělé vznětové motory a pokrokové technologie k usnadnění vašeho života, zvýšení bezpečnosti na cestách a maximálnímu pohodlí na palubě.

Záruka

Záruka Toyota Extracare - Ilustrace

Prodloužená záruka Extracare Plus ZDARMA

Záruka Toyota Extracare je poskytována na všechna vozidla PROACE Verso uvedená na trh od 1. 12. 2017. Prodloužená záruka na vybrané mechanické, elektrické, elektronické, hydraulické/pneumatické části a komponenty trvá 2 roky po skončení standardní záruky, nebo do ujetí 1 000 000 kilometrů, podle toho, co nastane dříve. V případě výskytu vady v době záruky má kupující právo na bezplatné odstranění vady opravou.

Zjistěte více (pdf)

Galerie Proace Verso Nomad s vestavbou Egoé

Proace verso Nomad Wanderer s vestavbou Visu

Všestrannost

Hlavní prvky

Promyšlené vlastnosti a pokrokové technologie

Promyšlené vlastnosti a pokrokové technologie

PROACE VERSO je dokonalou volbou pro vaše potřeby. Vyspělé prvky výbavy tohoto modelu na vás udělají dojem. Xenonové světlomety či moderní displej HUD ve spojení se širokou nabídkou bezpečnostních prvků jsou zárukou pohodlného a bezpečného cestování.

Moderní prostor, který se přizpůsobuje vašim potřebám

Moderní prostor, který se přizpůsobuje vašim potřebám

Život s PROACE VERSO je jednodušší. K požadované všestrannosti přispívají sklopná a posuvná sedadla, zatímco sklopné stolečky či výklopné okno pátých dveří znamenají pohodlí, bez kterého si život již nedokážete představit. Zárukou cestování první třídou jsou prémiové materiály, kožená a vyhřívaná přední sedadla, luxusní otočná kapitánská sedadla.

Vozidlo pro každého

Vozidlo pro každého

PROACE VERSO převeze až devět cestujících včetně řidiče. Můžete si vybrat také rodinnou verzi pro osm nebo luxusní VIP verzi určenou pro sedm osob. Bez ohledu na vybranou verzi PROACE VERSO nabízí snadný přístup dovnitř vozidla díky posuvným bočním dveřím.

Bezpečnost

Bezpečnost

K dispozici jsou všechny nejlepší technologie, které Toyota nabízí. Kromě systémů aktivní bezpečnosti, jako je například Předkolizní bezpečnostní systém (PCS), Rozpoznávání dopravních značek (RSA) nebo Systém opuštění jízdního pruhu (LDA), PROACE VERSO nabízí i spoustu dalších funkcí, jako jsou např. adaptivní tempomat (ACC) nebo Automatická dálková světla (AHB).

Prostor na míru


Pružný, všestranný a pohodlný, to je PROACE Verso se třemi řadami sedadel, s místy až pro 9 osob a praktickým řešením i pro nejnáročnější uživatele.

Kombi
Shuttle
VIP
Family
Selection
Toyota PROACE VERSO Kombi 8 sedadel
Toyota PROACE VERSO Kombi 9 sedadel
Toyota PROACE VERSO Shuttle 8 sedadel
Toyota PROACE VERSO Shuttle 9 sedadel
Toyota PROACE VERSO VIP 6 sedadel
Toyota PROACE VERSO VIP 7 sedadel
Toyota PROACE VERSO Family 5 sedadel
Toyota PROACE VERSO Family 8 sedadel
Toyota PROACE VERSO Selection 7 sedadel

PROACE VERSO ve dvou variantách


Každá z variant PROACE Verso nabízí přesně tolik místa pro spolujezdce a na zavazadla, kolik potřebujete. Zvolte si délku karoserie, která splní vaše očekávání.

Toyota Proace Verso - Střední délka
Toyota Proace Verso - Prodloužená délka