Nová Toyota PROACE CITY Verso

Pro váš aktivní život

Nová Toyota PROACE CITY Verso je MPV zaměřené na funkčnost, které se dokonale přizpůsobí aktivnímu způsobu života každé rodiny. Široké možnosti uspořádání interiéru, překvapivá prostornost a neobyčejné pohodlí při jízdě pro každého z cestujících zajistí mimořádně příjemné cestování. Toyota navíc poskytuje záruku PRO na ujetí 250 tisíc kilometrů.

Vlastnosti

Toyota PROACE CITY Verso - Exteriér

Nejlepší PRO záruka ve své třídě

Toyota PROACE CITY Verso má jako jediná ve svém segmentu velmi dlouhou záruční lhůtu - čtvrt milionu najetých kilometrů. Důvodem je naprostá spolehlivost všech vozů Toyota, díky níž máte jistotu, že budou fungovat dlouho a bez problémů.

Toyota PROACE CITY Verso : Exteriér

Pohodlí na míru

Toyota PROACE CITY Verso je k dispozici ve dvou variantách karosérie: Short v délce 4,4 m a Long v délce 4,7 m, obě verze s 5 nebo 7 sedadly. Všechna sedadla jsou velmi pohodlná a je mezi nimi dost prostoru na snadné nastupování a vystupování. Interiér automobilu si můžete snadno sami přizpůsobit, auto navíc utáhne přívěs o hmotnosti až 1,5 t.

Toyota PROACE CITY Verso : Exteriér

Vynikající motor

Toyota PROACE CITY Verso nabízí výběr z několika pohonných jednotek. Jsou to dva benzínové motory 1,2 Turbo o výkonu 110 koní s manuální převodovkou a 130 koní s automatickou převodovkou, a dále dieselové motory 1,5 D-4D ve dvou variantách: o výkonu 100 a 130 koní s manuální převodovkou.

Toyota PROACE CITY Verso : Výbava

Bohatá výbava

Toyota PROACE CITY Verso se vyznačuje mnoha prvky výbavy, které mají vliv na pohodlí během jízdy a bezpečnost cestujících. Patří k nim mimo jiné systémy aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense, systém monitorování tlaku v pneumatikách, senzor šera, manuální klimatizace, barevný displej mezi budíky nebo USB radio s Bluetooth.

Vyspělé bezpečnostní systémy

Díky revoluční sadě systémů aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense, jež je dostupná v nové Toyotě PROACE CITY, se každá jízda s její podporou stává ještě příjemnější. Automobil řidiče informuje o blížícím se nebezpečí nebo sám učiní opatření, která minimalizují důsledky kolize.

Předkolizní bezpečnostní systém (PCS) - Ikona

Předkolizní bezpečnostní systém varující před rizikem srážky (PCS)

Systém rozpoznávání dopravních značek (RSA)- Ikona

Systém rozpoznávání dopravních značek (RSA)

Asistent hlídání jízdního pruhu (LTA)- Ikona

Asistent hlídání jízdního pruhu
(LTA)

Systém sledování únavy řidiče (SWS)- Ikona

Systém sledování únavy řidiče (SWS)

Adaptivní tempomat (ACC)- Ikona

Adaptivní tempomat (ACC)

Automatická dálková světla (AHB)- Ikona

Automatická dálková světla (AHB)