PROACE

Partner pro jakoukoli práci

PROACE. Chytrá řešení, na která se můžete spolehnout při jakékoli práci.

PROACE nabízí spolehlivá řešení pro jakoukoli práci. Toyota PROACE je koncipována jako univerzální užitkový vůz, o čemž vypovídá celkem 11 různých kombinací karoserie a délky, s možností volit i různá uspořádání dveří.

Záruka

Záruka Toyota Extracare - Ilustrace

Prodloužená záruka Extracare Plus ZDARMA

Záruka Toyota Extracare je poskytována na všechna vozidla PROACE Verso uvedená na trh od 1. 12. 2017. Prodloužená záruka na vybrané mechanické, elektrické, elektronické, hydraulické/pneumatické části a komponenty trvá 2 roky po skončení standardní záruky, nebo do ujetí 1 000 000 kilometrů, podle toho, co nastane dříve. V případě výskytu vady v době záruky má kupující právo na bezplatné odstranění vady opravou.

Zjistěte více (pdf)

Maximální zatížení a rozměry

Hlavní prvky

Ať už se zabýváte čímkoli, jiný užitkový vůz než Proace potřebovat nebudete.

Ať už se zabýváte čímkoli, jiný užitkový vůz než Proace potřebovat nebudete.

Pokud jste řemeslník, nebo drobný podnikatel, musíte zvládnout hodně práce. Toyota Proace je zde, připravena vám pomoci. Byla navržena tak, abyste už jiný užitkový vůz nepotřebovali. K dispozici jsou 2 modely – kompaktní City a standardní Proace, ten navíc dostupný ve dvou délkách. Na výběr máte celkem pět různých typů karoserie.

Toyota k vašim službám

Toyota k vašim službám

Servisní partneři Toyota nabízí všem uživatelům modelu Proace vysokou kvalitu a odborné znalosti. Naši technici byli vyškoleni podle nejvyšších možných standardů, používají výhradně originální díly a poskytují služby na velmi vysoké úrovni. Toyota nabízí bezkonkurenční protihodnotu za investované peníze i pohodlí komplexních servisních služeb.

Spolehlivost a bezpečnost

Spolehlivost a bezpečnost

Spolehlivá a bezpečná. Taková je nová Toyota Proace. Legendární spolehlivost vozů Toyota doplněná o 5* v hodnocení EuroNCAP a systém Toyota Safety Sense. To vše je zárukou, že vždy dorazíte do cíle vaší cesty, ať už je kdekoliv.

Toyota PRO-Touch

Toyota PRO-Touch

Multimediální soustava Toyota PRO-Touch byla vybavena 7\" dotykovým displejem s celou řadou funkcí: Bluetooth® hands free, podpora ovládání iPod a MP3 přehrávače či konektivita USB/ Bluetooth®.

Konfigurace dveří


PROACE může mít 4 nebo 5 dveří, z toho 3 konfigurace zadních dveří a posuvné pravé a levé dveře. PROACE L2 je v nabídce ve verzi s dvoukřídlými zadními dveřmi, které se otevírají pod úhlem 235° a usnadňují nakládku a vykládku i v nejobtížnějších podmínkách.

Toyota PROACE - Konfigurace dveří
Toyota PROACE - Konfigurace dveří
Toyota PROACE - Konfigurace dveří

PROACE ve dvou variantách


Každá ze tří délek PROACE nabízí přesně tolik místa pro náklad, kolik potřebujete. Zvolte si verzi karoserie, která splní vaše očekávání.

Toyota Proace - Střední délka
Toyota Proace - Prodloužená délka

Prostor na míru


Impozantní objem, snadný přístup a výběr ze dvou velikostí, to jsou přínosy nového, všestranného PROACE, díky nimž představuje ideální vůz pro přepravu jakéhokoli nákladu.

Toyota Proace - Skříňový vůzity
Toyota Proace - Kombi