Automobily 4x4

Připraveny na všechno

Terénní vozy Toyota jsou tím pravým řešením pro jakoukoli cestu.

Modely Toyota již 60 let využívají pohon 4x4, který se osvědčil i v těch nejnáročnějších podmínkách. Nejmodernější konstrukční řešení a technologické inovace přinášejí ještě více jízdního pohodlí a jistoty v terénu.

1.

Proslulá spolehlivost, opírajícíse o více než 60 let praktických zkušeností 

Toyota Land Cruiser

2.

Vynikající vlastnosti v terénudíky nejmodernějším systémům pro terénní jízduoff-road

Toyota RAV4

3.

Špičkové pohodlí na palubě s luxusnímia vytříbenými materiály 

Toyota C-HR

4.

Bezpečnost na cestáchvšeho druhu 

Toyota Hilux

Modely Toyota

Toyota Yaris Cross

Yaris Cross

Vhodný do města i do přírody, vybavený nejmodernějšími technologiemi a samodobíjecím hybridním pohonem. Nový Yaris Cross překračuje všechny standardy a nabízí pohodlí, kvalitu a funkčnost auta ze segmentu SUV.
Hlavní prvky Výjimečný design Inteligentní pohon všech kol AWD-i Hybridní technologie, která přináší úspory
Toyota RAV4

RAV4

Toyota RAV4 používá integrovaný systém jízdní dynamiky (IDDS), přispívající k co nejlepšímu záběru kol a jízdní dynamice na všech typech povrchu, za všech jízdních podmínek a za každého počasí. Plně hybridní verze znamená i tišší chod a ještě nižší spotřebu paliva.
Hlavní prvky Systém panoramatického sledování situace kolem vozidla (PVM) s kamerami pro výhled v rozsahu 360° ‎ Bezpečnostní paket Toyota Safety Sense
pro maximální úroveň bezpečnosti
Vrcholná dynamika
i v hybridní verzi (222 koní)‎
Toyota Land Cruiser

Land Cruiser

Toyota Land Cruiser je průkopníkem technologie pohonu 4x4 a představuje dnes opravdovou terénní legendu s nejdelšími zkušenostmi s pohonem 4WD. K terénním schopnostem vozu přispívají nejmodernější technologie, které posouvají jízdní pohodlí na nevídanou úroveň.
Hlavní prvky Propracované systémy pro jízdu v terénu, jako je např. systém Crawl Control pro pomalou jízdu, volič typu terénu MTS nebo uzávěrka
mezinápravového diferenciálu
Monitor typu terénu se 4 kamerami, které zobrazují situaci kolem vozidla ze 6 různých pohledů Luxusní interiér s možností 7místného uspořádání
Toyota Highlander

Highlander

Silné, sedmimístné SUV s hybridním pohonem, umí překvapit nejen výsledky a pohodlnou jízdou, ale i spalováním. Díky luxusně vybavenému a prostornému interiéru, ale i modernímu a přitažlivému designu karosérie se každá cesta promění v čirou radost.
Hlavní prvky Motor 2.5‎ Hybrid Dynamic Force o výkonu 248‎ HP Pohon všech kol AWD-i Bohatá standardní výbava
Toyota Hilux

Nový Hilux

Neporazitelné auto na jakoukoli cestu v nejnovější, skvělé verzi. Nabízí ještě více výkonu, prostoru a pohodlí. Seznamte se s mimořádnou Toyotou Hilux vybavenou spolehlivými a úspornými motory a nejmodernějšími technologiemi, díky nimž vždy dojedete tam, kam chcete.
Hlavní prvky Lídr v segmentu pick-up Nový motor 2.8‎ D-4D ‎204‎ koní Hmotnost taženého přívěsu až 3500 kg