Hybridní vozy

Objevte modely Toyota

Plně hybridní pohon přináší výhody na každém kilometru

Popularita hybridních modelů Toyota celosvětově roste. Důvodem je jejich nepřekonatelná spolehlivost, mimořádně nízká spotřeba paliva, skvělé jízdní schopnosti a úžasně bohatá výbava.

1.

Skvělá spotřeba paliva,doprovázená velmi dobrými jízdními schopnostmi 

Hybridní modely - Toyota Auris Hybrid Touring Sports

2.

Bezkonkurenční spolehlivost   

Hybridní modely  - Toyota RAV4 Hybrid

3.

Nejmodernější technologie a bohatázákladní výbava 

Hybridní modely - Toyota C-HR Hybrid

4.

Až desetiletá zárukana hybridní baterii  

Hybridní modely – Toyota

Modely Toyota

  Toyota Yaris

Yaris

Yaris Hybrid je první vůz s plně hybridním pohonem ve své automobilové třídě. Spojuje potěšení z jízdy, mimořádně nízké náklady na vlastnictví vozidla, agilitu, schopnosti pohybu ve městě, netradiční design a pokroková technologická řešení.
Hlavní prvky Spotřeba ve městě pouze 3,5 l/100 km Nejkompaktnější a nejlevnější hybridní automobil na trhu Malý poloměr otáčení jen 4,7 m
zavazadelník o objemu 286 litrů
  Toyota Corolla Hatchback

Corolla
Hatchback

Kompaktní dynamická karoserie připomínající hot-hatch a dva hybridní pohony na výběr – hospodárný 1.8 Hybrid e-CVT o výkonu 122 koní a nový dynamický pohon 2.0 Hybrid Dynamic Force e-CVT o výkonu 180 koní. Mimořádné jízdní schopnosti, hladká jízda a bezkonkurenční spotřeba paliva. Co více si přát?
Hlavní prvky Dva hybridní pohony na výběr:‎ o maximálním výkonu 122‎ koní nebo 180‎ koní Dynamická karoserie připomínající hot-hatch Praktičnost a bohatá výbava
  Toyota Corolla Sedan

Corolla Sedan

Nová Corolla Sedan Hybrid vám vyrazí dech svým modernizovaným designem a chytrými technologiemi. Vůz s pokrokovým a spolehlivým hybridním pohonem 4. generace nyní přináší ještě více radosti za volantem.
Hlavní prvky Spolehlivý pohon 1.8‎ Hybrid e-CVT o maximálním výkonu 122‎ koní Průměrná spotřeba paliva 3,4‎ až 3,8‎ l/100‎ km Vyspělé bezpečnostní systémy
Toyota Safety Sense
  Toyota Corolla Touring Sports

Corolla
Touring Sports

Potřebujete velký kufr pro všechna zavazadla? A chcete mít radost z nízké spotřeby paliva díky hybridnímu pohonu? Seznamte se s novou Toyotou Corolla TS Hybrid. Vybírat můžete ze dvou různých hybridních ústrojí – 1.8 Hybrid e-CVT o výkonu 122 koní, nebo 2.0 Hybrid Dynamic Force e-CVT o výkonu 180 koní.
Hlavní prvky Dva hybridní pohony na výběr: o maximálním výkonu 122‎ koní nebo 180‎ koní Kufr o objemu 596‎ litrů (581‎ litrů v provedení s pohonem 2.0‎ Hybrid Dynamic Force o výkonu 180‎ koní) Pokrokový bezpečnostní paket
Toyota Safety Sense
  Toyota Camry

Camry

Jedinečný designový styl karoserie s charakterem. Mimořádná výbava, prostorný interiér. Hybridní pohon čtvrté generace o výkonu 218 koní. Toyota Camry po čtrnáctileté odmlce v Evropě hlásí velký comeback a nabízí opojný požitek z jízdy.
Hlavní prvky Hybridní pohon čtvrté generace o výkonu 218 koní Kombinovaná spotřeba paliva 4,3 až 4,4 l/100 km Vyspělé systémy aktivní bezpečnosti
Toyota Safety Sense
  Toyota Prius Plug-in

Prius
Plug-in

Toyota Prius Plug-in Hybrid s možností dobíjení z externího zdroje energie nabízí průměrnou spotřebu paliva jen 1,0 l/100 km a emise CO2 na úrovni 23 g/km. Dojezd čistě na elektřinu se zvýšil na 50 km.
Hlavní prvky Průměrná spotřeba paliva 1,0 l/100 km‎ Doba dobíjení jen 2-3 hodiny; nejvyšší rychlost
s čistě elektrickým pohonem 135 km/h‎
Solární panel na střeše vozu slouží k dobíjení baterie
a prodlužuje dojezdovou vzdálenost o dalších 5 km
  Toyota RAV4

RAV4

Legenda v segmentu SUV ohromí svým prostorným interiérem, nabitým propracovanými technologiemi. Hybridní technologie v kombinaci se spolehlivostí a robustností Toyoty RAV4 přináší ohromující výkon, skvělou dynamiku a nízkou spotřebu paliva.
Hlavní prvky Celkový výkon hybridní soustavy až 222 koní‎ Dvě varianty pohonu – 4x2 a 4x4 s integrovaným
systémem jízdní dynamiky (IDDS)‎
Po sklopení zadních sedadel do roviny vzniká
prostor pro náklad o objemu 1189 litrů
(při nesklopených zadních sedadlech 580 litrů)