Hybridní vozy

Objevte modely Toyota

Plně hybridní pohon přináší výhody na každém kilometru

Popularita hybridních modelů Toyota celosvětově roste. Důvodem je jejich nepřekonatelná spolehlivost, mimořádně nízká spotřeba paliva, skvělé jízdní schopnosti a úžasně bohatá výbava.

1.

Skvělá spotřeba paliva,doprovázená velmi dobrými jízdními schopnostmi 

Hybridní modely - Toyota Auris Hybrid Touring Sports

2.

Bezkonkurenční spolehlivost   

Hybridní modely  - Toyota RAV4 Hybrid

3.

Nejmodernější technologie a bohatázákladní výbava 

Hybridní modely - Toyota C-HR Hybrid

4.

Až desetiletá zárukana hybridní baterii  

Hybridní modely – Toyota

Modely Toyota

Nový Yaris

Nový Yaris

Poznejte ideální auto do města, které se osvědčí také na cestách. Nový Yaris vychází z nejmodernější platformy TNGA, díky níž se dokonale řídí a  je bezpečný. Z venku nadchne moderním, dynamickým stylem, uvnitř nabídne bohatou škálu technologií, které vám usnadní každou cestu.
Hlavní prvky Širší, atletičtější silueta Dynamické úsporné motory Hybridní pohon čtvrté generace
Toyota Corolla Hatchback

Corolla
Hatchback

Kompaktní dynamická karoserie připomínající hot-hatch a dva hybridní pohony na výběr – hospodárný 1.8 Hybrid e-CVT o výkonu 122 koní a nový dynamický pohon 2.0 Hybrid Dynamic Force e-CVT o výkonu 180 koní. Mimořádné jízdní schopnosti, hladká jízda a bezkonkurenční spotřeba paliva. Co více si přát?
Hlavní prvky Dva hybridní pohony na výběr:‎ o maximálním výkonu 122‎ koní nebo 180‎ koní Dynamická karoserie připomínající hot-hatch Praktičnost a bohatá výbava
Toyota Corolla Sedan

Corolla Sedan

Nová Corolla Sedan Hybrid vám vyrazí dech svým modernizovaným designem a chytrými technologiemi. Vůz s pokrokovým a spolehlivým hybridním pohonem 4. generace nyní přináší ještě více radosti za volantem.
Hlavní prvky Spolehlivý pohon 1.8‎ Hybrid e-CVT o maximálním výkonu 122‎ koní Kombinovaná spotřeba paliva 4‎,‎5 až 5‎,‎0 l‎/‎100 km Vyspělé bezpečnostní systémy
Toyota Safety Sense
Toyota Corolla Touring Sports

Corolla
Touring Sports

Potřebujete velký kufr pro všechna zavazadla? A chcete mít radost z nízké spotřeby paliva díky hybridnímu pohonu? Seznamte se s novou Toyotou Corolla TS Hybrid. Vybírat můžete ze dvou různých hybridních ústrojí – 1.8 Hybrid e-CVT o výkonu 122 koní, nebo 2.0 Hybrid Dynamic Force e-CVT o výkonu 180 koní.
Hlavní prvky Dva hybridní pohony na výběr: o maximálním výkonu 122‎ koní nebo 180‎ koní Kufr o objemu 596‎ litrů (581‎ litrů v provedení s pohonem 2.0‎ Hybrid Dynamic Force o výkonu 180‎ koní) Pokrokový bezpečnostní paket
Toyota Safety Sense
Toyota Camry

Camry

Jedinečný designový styl karoserie s charakterem. Mimořádná výbava, prostorný interiér. Hybridní pohon čtvrté generace o výkonu 218 koní. Toyota Camry po čtrnáctileté odmlce v Evropě hlásí velký comeback a nabízí opojný požitek z jízdy.
Hlavní prvky Hybridní pohon čtvrté generace o výkonu 218 koní Kombinovaná spotřeba paliva 5,3 až 5,6 l/100 km Vyspělé systémy aktivní bezpečnosti
Toyota Safety Sense
Toyota Yaris Cross

Yaris Cross

Vhodný do města i do přírody, vybavený nejmodernějšími technologiemi a samodobíjecím hybridním pohonem. Nový Yaris Cross překračuje všechny standardy a nabízí pohodlí, kvalitu a funkčnost auta ze segmentu SUV.
Hlavní prvky Výjimečný design Inteligentní pohon všech kol AWD-i Hybridní technologie, která přináší úspory
Toyota C-HR

Toyota
C-HR

Toyota C-HR Hybrid je moderní crossover pyšnící se nejmodernějšími hybridními technologiemi a jedinečným stylem, který spojuje to nejlepší z karosářských verzí kupé a SUV, nabízející dokonalé jízdní pohodlí podvozkové platformy TNGA.
Hlavní prvky Spotřeba ve městě pouze 3,4 l/100 km‎ Kompletní bezpečnostní paket Toyota Safety Sense Malý poloměr otáčení pouhých 5,2 m
Toyota Prius

Prius

Legendární hybrid dovedený do dokonalosti. Jeho aktuální verze nabízí ještě úspornější hybridní uspořádání, výjimečný design, dokonalé pohodlí při jízdě, dynamiku a inovativní technologie adekvátní pro auto budoucnosti.
Hlavní prvky Propracovaný a úsporný hybridní pohon nejnovější generace Až 80 % času jízdy na elektřinu Inovativní technologie
Toyota Prius Plug-in

Prius
Plug-in

Toyota Prius Plug-in Hybrid s možností dobíjení z externího zdroje energie nabízí průměrnou spotřebu paliva jen 1,2-1,3 l/100 km a emise CO2 na úrovni 28-29 g/km. Dojezd čistě na elektřinu ve městě až 60 km.
Hlavní prvky Průměrná spotřeba paliva 1‎,‎2‎-‎1‎,‎3 l‎/‎100 km Doba dobíjení jen 2-3 hodiny; nejvyšší rychlost
s čistě elektrickým pohonem 135 km/h‎
Solární panel na střeše vozu slouží k dobíjení baterie
a prodlužuje dojezdovou vzdálenost o dalších 5 km
Toyota RAV4

RAV4

Legenda v segmentu SUV ohromí svým prostorným interiérem, nabitým propracovanými technologiemi. Hybridní technologie v kombinaci se spolehlivostí a robustností Toyoty RAV4 přináší ohromující výkon, skvělou dynamiku a nízkou spotřebu paliva.
Hlavní prvky Celkový výkon hybridní soustavy až 222 koní‎ Dvě varianty pohonu – 4x2 a 4x4 s integrovaným
systémem jízdní dynamiky (IDDS)‎
Po sklopení zadních sedadel do roviny vzniká
prostor pro náklad o objemu 1189 litrů
(při nesklopených zadních sedadlech 580 litrů)
RAV4 Plug-in

RAV4
Plug-in

Zbrusu nová Toyota RAV4 Plug-in Hybrid přináší nízkou spotřebu paliva a úžasné jízdní schopnosti díky motoru Hybrid Dynamic Force o výkonu 306 k. Cestujte stylově ve vlajkovém hybridu značky Toyota a vychutnejte si luxusní výbavu zahrnující vyhřívaná zadní sedadla, head-up displej nebo bezdotykové otevírání výklopné zádě.
Hlavní prvky Zrychlení 0-100 km/h za 6,2 s Dojezd na elektřinu přes 65 km Nízká spotřeba paliva a nejnižší emise CO2 v kategorii SUV
Toyota Highlander

Highlander

Silné, sedmimístné SUV s hybridním pohonem, umí překvapit nejen výsledky a pohodlnou jízdou, ale i spalováním. Díky luxusně vybavenému a prostornému interiéru, ale i modernímu a přitažlivému designu karosérie se každá cesta promění v čirou radost.
Hlavní prvky Motor 2‎.‎5 Hybrid Dynamic Force o výkonu 248 koní Pohon všech kol AWD-i Bohatá standardní výbava