1. Nová auta
  2. Aygo X Undercover
Chci...
Toyota x UNDERCOVER v prodeji od dubna

Aygo X

VÍCE NEŽ JEN SPOLUPRÁCE

Toyota ve spolupráci se značkou UNDERCOVER Jun Takahashi vytvořila model Aygo X v limitované edici, která boří zavedené hranice

DŽUN TAKAHAŠI

KULT ZNAČKY UNDERCOVER

Japonský módní návrhář a legenda streetwearu Džun Takahaši hovoří o spolupráci s Toyotou na nové podobě kultovního modelu Aygo X – „v designu, který je stále velkou měrou UNDERCOVER, přestože harmonicky zapadá do prostředí města“.

Kreativita napříč odvětvími

Když síly spojí dvě legendy

Představujeme novou jedinečnou spolupráci s vlivným módním návrhářem Džunem Takahašim a jeho značky UNDERCOVER. Limitovaná edice modelu Aygo X je ukázkou toho nejlepšího z obou značek, inspirovanou podvratným charakterem, jímž je Džun Takahaši tak dobře znám.

SKRYTÉ MĚSTO

Vítá vás Paříž, Tokio

Poznejte Paříž, Tokio – svět inspirovaný modelem Aygo X by UNDERCOVER Jun Takahashi – za doprovodu hudebnice Lu, modelky a výtvarnice Ali Gončarukové a básníka Wilsona Oryemy.

LU

Experimentální hudebnice Lu je talentovanou zpěvačkou, cellistkou a producentkou působící napříč různými obory. Její projekty spolupráce hladce přecházejí od undergroundu až po mainstream ve snaze vytvářet nečekané propojováním mnohdy protichůdných světů.

Chaos a rovnováha

Připojte se k Lu, Ali Gončarukové a Wilsonovi Oryemovi na prohlídce proměnlivého panoramatu města – reálného i virtuálního – inspirovaného kultovním módním návrhářem Džunem Takahašim. 

ALI GONČARUKOVÁ

Ukrajinská modelka Ali Gončaruková, která sestoupila z přehlídkového mola SS23 UNDERCOVER Jun Takahashi do překvapivého světa Paříže, Tokia, je rovněž talentovanou výtvarnicí pracující s keramikou a projevující svoji kreativitu modelováním nových zajímavých tvarů.

WILSON ORYEMA

Wilson Oryema je uznávaným básníkem, aktivistou a modelem, díky čemuž je schopen jedinečného pohledu napříč odvětvími, podobně jako je tomu u spolupráce značek Toyota a UNDERCOVER Jun Takahashi.
  • Lu
  • Ali Honcharuk
  • Wilson Oryema