1. Nová auta
Chci...
Již od (vč. DPH)
1 809 000 Kč
Emise
0 g/km

Všechny uvedené hodnoty l/100 km a CO2 pocházejí z oficiálních výsledků laboratorních
testů regulovaných EU. Ty jsou poskytovány, aby umožňovaly srovnání mezi vozidly a nemusí
odrážet váš skutečný pocit z jízdy.

Nová Mirai. Vodík ve své nejhezčí podobě.

Nová Toyota Mirai vyniká mezi ostatními elegantní a dynamickou siluetou. Poutavý design jde ruku v ruce s inovativní technologií. Luxusní interiér vynáší vůz do vyšší třídy a mísí se s pohodlím podpořeným technologiemi. Vylepšený vodíkový palivový článek modelu Mirai přináší nový věk jízdy s nulovými emisemi, s příkladnou účinností, špičkovým výkonem a dlouhou životností. Překročte hranice s novou Toyotou Mirai.

BEYOND ZERO

Navštivte Virtuální
showroom
Beyond Zero

Zjistěte více

Připraveni začít? Zvolte si stupeň výbavy a motor

Vyberte variantu

2 Možnosti

 • Mirai - Comfort - 4dveřový sedan

  Mirai Comfort

  Hybrid
  4dveřový sedan
  • +
   12,3" multimediální displej
  • +
   JBL prémiové audio
  • +
   19" stříbrná litá kola (5 dvojitých paprsků)

  Vybrat motor


  Od

  1 809 000 Kč

  Automatická převodovka e-CVT | 4x2
  • Emise
   0 g/km
 • Mirai - Executive - 4dveřový sedan

  Mirai Executive

  Hybrid
  4dveřový sedan
  • +
   JBL prémiové audio
  • +
   Bezdrátové nabíjení mobilního telefonu
  • +
   19" stříbrná litá kola (5 dvojitých paprsků)

  Vybrat motor


  Od

  1 909 000 Kč

  Automatická převodovka e-CVT | 4x2
  • Emise
   0 g/km

Nová Toyota Mirai – nejdůležitější vlastnosti

Design

Nová Mirai, postavená na zbrusu nové platformě s delším rozvorem, je nyní širší a nižší. To se odrazilo ve vyšší jistotě pramenící z nízkého těžiště ve prospěch maximální stability. Dobrou aerodynamiku umocňuje delší zadní převis karoserie.

 

Pohon

Mirai zprostředkuje pozoruhodně tichý zážitek s bezkonkurenčním jízdním pohodlím. Revoluční technologie vodíkových palivových článků zaručuje cestování se skutečně nulovými emisemi při dojezdu plných 650 km.

Technologie v interiéru

Toyota Mirai díky svým špičkovým technologiím zaručuje plnou kontrolu za všech situací. Na velkém head-up displeji s promítáním na čelní sklo můžete sledovat pokyny k dalšímu odbočení, dopravní značky, rychlostní upozornění nebo pozici na vozovce dle údajů asistenta pro udržení v jízdním pruhu.

Toyota T-Mate. Stále s vámi pro bezpečnější cestování

Toyota Mirai nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. T-Mate zahrnuje řadu systémů na podporu řízení a ke zvýšení bezpečnosti jízdy, ať již na dálnicích, ve městě nebo při parkování. Se systémem T-Mate jste vždy v bezpečných rukách. V seznamu níže je uveden výběr hlavních prvků; kompletní seznam systémů T-Mate pro Toyotu Mirai najdete v ceníku vozu.
 • Předkolizní bezpečnostní systém (PCS)

  Předkolizní bezpečnostní systém dokáže rozpoznávat rizika a zamezovat střetům s jinými vozidly, chodci a cyklisty. Funguje tak, že varuje řidiče akustickou i optickou výstrahou a sám pomáhá brzdit. V případě, že řidič nezačne včas brzdit sám, automaticky se aktivují brzdy s cílem střetu zcela zabránit, nebo alespoň zmírnit jeho následky. Nejnovější generace PCS poskytuje podporu řízení i při projíždění křižovatkou a dokáže zlepšit manévr řízení v případě rizika nárazu.

 • Inteligentní adaptivní tempomat (IACC)

  Tento systém vás udržuje v minimální předem nastavené vzdálenosti od vozidla vpředu. Je-li odstup kratší než přednastavená hodnota, systém zpomalí vůz a případně použije brzdy a aktivuje brzdová světla. Je-li vozidlo vybaveno systémem rozpoznávání dopravních značek (RSA), tento systém rovněž rozpoznává rychlostní omezení na trase a doporučuje nezbytné změny nastavení.

 • Asistent pro udržení uprostřed jízdního pruhu (LTA)

  Navržen tak, aby jízdu na dálnici učinil bezpečnější. Tento systém sleduje vyznačené jízdní pruhy na vozovce a v případě, že vozidlo začne přejíždět do jiného pruhu bez předchozího použití směrového signálu, jemně zkoriguje směr jízdy.

 • Panoramatický monitor s kamerou 360° (PVM)

  Parkování je snazší a bezpečnější s tímto systémem, který kombinuje snímky ze čtyř kamer a vytváří téměř 360° pohled na vaše okolí.

 • Parkovací senzory s automatickou brzdnou funkcí (ICS)

  Inteligentní systém varuje řidiče na překážky před nebo za vozem a automaticky zabrzdí, aby se vyhnul kolizi.

 • Pokročilý parkovací asistent Toyota Teammate

  Tento systém ovládá akceleraci, řízení, brzdění a řazení, aby vám pomohl bezpečně zaparkovat. Dokáže si dokonce zapamatovat vaše oblíbená parkovací místa, která nejsou definována čarami nebo sousedními objekty.

 • Systém sledování slepého úhlu (BSM)

  Systém sledování slepého úhlu upozorňuje řidiče na všechna vozidla, která by mohl ve vnějších zpětných zrcátkách přehlédnout. Funkce je obzvláště užitečná při přejíždění z pruhu do pruhu nebo předjíždění jiných vozidel.

Detailnější zobrazení

Prohlédněte si některé ze stylových detailů, s nimiž je Toyota Mirai vskutku nepřehlédnutelná.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.