1. Nová auta
  2. Nový Yaris
  3. Hlavní funkce
Chci...
449 000 Kč

Ikonické prvky

9" displej

Multimediální systém Toyota Touch 3

Zůstaňte v obraze díky elegantnímu 9” HD multimediálnímu displeji navrženému pro okamžitý přístup k informacím v reálném čase, a na první pohled. Projíždějte městem snadno a s přehledem pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto™ a používejte své oblíbené aplikace pohodlně na obrazovce vozu.

USB-C porty

Nepřetržitě propojený

Připojte telefon k autu pomocí předního konektoru USB Type-C. Díky kompatibilitě s celou řadou zařízení můžete svou elektroniku dobíjet během jízdy. Ta bude připravena k použití, až dorazíte do cíle.

Klimatizace

Teplota pod kontrolou

Manuální klimatizace vám dává přímou kontrolu nad teplotou ve vaší kabině. Její intuitivní ovládání zajistí pohodlí na vašich cestách v každém ročním období a za každého počasí.

15" ocelová kola

Dostanou vás tam, kam potřebujete

Zaměřte se na to podstatné v životě a vyberte si 15” ocelová kola pro elegantní, minimalistický styl. Díky 8paprskovému designu a ozdobným krytům kol budete vypadat dobře, ať vaše cesty směřují kamkoliv.

Adaptivní tempomat

Udržujte zvolenou rychlost a odstup, aniž byste se dotkli pedálů

Udržujte bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu pomocí inteligentního adaptivního tempomatu, který zpomalí vaše vozidlo až do zastavení a zrychlí vás zpět na cestovní rychlost, jakmile je silnice volná.

Halogenové světlomety

Základní pilíř bezpečné jízdy

Rozsviťte život v jakémkoli koutě města i mimo něj s těmito projektorovými halogenovými světlomety. Světla, která jsou nezbytná pro zajištění viditelnosti, když je to nejvíce potřeba.

Parkovací kamera

Mějte absolutní přehled o situaci za vašim vozem

Zadní parkovací kamera poskytuje ostrý obraz, který vám pomůže snadno zaparkovat. Zachyťte vše, co potřebujete vidět ve zpětném pohledu, vodící čáry vám pomůžou predikovat kam při současném natočení volantu směřujete.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/cz/cs?path=highlights/09a6531a-c3f1-4d2d-b4d3-eb45cbb35478 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.cz/nova-auta/novy-yaris/hlavni-funkce","configure":"https://www.toyota.cz/nova-auta/novy-yaris/konfigurator","specs":"https://www.toyota.cz/nova-auta/novy-yaris/prvky-vybavy"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.cz/nova-auta/novy-yaris/hlavni-funkce","configure":"https://www.toyota.cz/nova-auta/novy-yaris/konfigurator","specs":"https://www.toyota.cz/nova-auta/novy-yaris/prvky-vybavy"}}}}