1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

 • Design

  Nejatraktivnější crossover ve městě

  Aygo X si svým smělým a nezaměnitelným designem získává pozornost celého okolí. Dvoubarevné lakování karoserie zdůrazňuje design a poukazuje na originální i hravý charakter. Atraktivní LED světlomety spolehlivě ukazují cestu, zatímco design koncových svítilen zachovává tradiční světelnou signaturu modelu Aygo. Impozantní 18" litá kola pod velkorysými blatníky propůjčují Aygu X širší postoj pro suverénní a sebejistý vzhled za každé situace.

 • Mrštný a agilní

  Inovace umožňující vzít město útokem. Agilní a skvěle ovladatelná Toyota Aygo X je tím pravým vozem k pohybu v moderním městě i za jeho hranicemi. Zvýšená poloha sedadel evokuje podobný pocit sebejistoty jako za volantem SUV. Aygo X měří na délku pouhých 3,7 metru a chlubí se poloměrem otáčení na vrcholu třídy: tak vypadá kompaktní a živý vůz pro snadné parkování i na těch nejrušnějších ulicích v centru. Agilní automatická převodovka nenuceně reaguje na váš způsob jízdy ve městě, kterou vám zpříjemňuje a zjednodušuje svým hladkým řazením.

 • Objem, který překvapí

  Kompaktní zvenčí, ale prostorné uvnitř: Aygo X je plné překvapení. Zavazadelník o objemu až 231 litrů pro váš pestrý životní styl se řadí k nejlepším v této třídě. Těšit se můžete na promyšlenou konstrukci pro snadné nakládání s možností složit na jediném místě středně velký kufr i příruční zavazadlo. Vaše Aygo X má dost místa pro všední dny ve městě i další nástrahy života.

 • Jistota v každé zatáčce

  Plné soustředění a bezpečná jízda ve městě. Aygo X je vybaveno celou řadou pokročilých bezpečnostních prvků pro sebejisté cestování za všech podmínek. T-Mate kombinuje systémy Toyota Safety Sense* s dalšími aktivními technologiemi na podporu řízení a parkování s cílem zajistit maximální míru kontroly. Na dálnici, ve městě, při parkování – s Toyotou Aygo X jste vždy v bezpečných rukách.

Na celou obrazovku Zavřít
* Štandardné vybavenie vo všetkých stupňoch výbavy.