1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...

Změnit výbavu

Camry Prestige

4dveřový

Camry - Prestige - 4dveřový
Bílá čistá

Již od

1110000.0

Motor

2.5 Hybrid (218 k)

Camry - Prestige - 4dveřový

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Již od
1110000.0
(vč. DPH)
125 g/km

Emise

5.5 l/100 km

Spotřeba

218 koní

Výkon

Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních
měření dle předpisů EU a jedná se o měření v kombinovaném cyklu WLTP.

 

Rozhlédněte se kolem

Seznamte se s klíčovými vlastnostmi Toyoty Camry. Otáčejte vozidlem a prohlédněte si jej ze všech stran. 

 • Nepřehlédnutelný sebejistý sedan

  Elegantní Toyota Camry Hybrid, spojující ladné tvary luxusního sedanu se sportovním naturelem, je v provozu skutečně nepřehlédnutelná. Cílem stylistických změn přední partie (v horní i spodní části masky chladiče) bylo dosáhnout maximálně působivé podoby. Vodorovná žebra spodní části masky chladiče jsou protažena více do boků, aby vozidlo opticky rozšířila ve prospěch dynamičtějšího vzhledu.

 • Maximálně hospodárné cestování

  Camry Hybrid nabízí ekologičtější cestování bez kompromisů v otázkách dynamiky nebo stylu. Usaďte se za volant vozu, který reprezentuje novou třídu hybridů s nekompromisní dynamikou. Tento mimořádný konstrukční počin v podobě tichého hybridního pohonu s autonomním dobíjením na bázi benzínového motoru 2,5 litru nabídne bohatou rezervu točivého momentu za nízkých otáček, jakožto i úžasný výkon ve vyšším pásmu otáček ve prospěch rychlé odezvy a suverénního zrychlování.

 • Chytré detaily pro příjemný pobyt na palubě

  Ohromující sedan Camry Hybrid přináší spoustu pokrokových vlastností a funkcí. Hladce spolupracující technologie s intuitivním použitím vám zpříjemní každou cestu. Kabina Camry Hybrid láká úžasnou akustickou izolací pro bezchybné ozvučení a čistou reprodukci mluveného slova i hudby.

 • Technologie pro vaši bezpečnost

  Život je plný překvapení. S Toyotou Camry Hybrid však budete připraveni na jakoukoli nástrahu na vaší cestě. Standardní součástí výbavy je bezpečností systém Toyota Safety Sense na ochranu celé posádky, zahrnující kompletní sestavu revolučních technologií na podporu řízení, navržených pro lepší přehled řidiče o dopravní situaci.

Na celou obrazovku Zavřít
Otočit Přejeďte prstem