1. Nová auta
 2. Přehled
Chci...

Camry Prestige

4dveřový

Camry - Prestige - 4dveřový
Již od
1 110 000 Kč
 • 9" multimediální displej
 • Toyota Touch® 2 s navigací Go
 • Hliníkové prahové lišty
 • 18" tmavě šedá litá kola se strojově opracovanými povrchy (15 paprsků)
125 g/km
5.5 l/100 km

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

 

Rozhlédněte se kolem

Seznamte se s klíčovými vlastnostmi Toyoty Camry. Otáčejte vozidlem a prohlédněte si jej ze všech stran. 

 • Design

  Nepřehlédnutelný sebejistý sedan

  Elegantní Toyota Camry Hybrid, spojující ladné tvary luxusního sedanu se sportovním naturelem, je v provozu skutečně nepřehlédnutelná. Cílem stylistických změn přední partie (v horní i spodní části masky chladiče) bylo dosáhnout maximálně působivé podoby. Vodorovná žebra spodní části masky chladiče jsou protažena více do boků, aby vozidlo opticky rozšířila ve prospěch dynamičtějšího vzhledu.

 • Maximálně hospodárné cestování

  Camry Hybrid nabízí ekologičtější cestování bez kompromisů v otázkách dynamiky nebo stylu. Usaďte se za volant vozu, který reprezentuje novou třídu hybridů s nekompromisní dynamikou. Tento mimořádný konstrukční počin v podobě tichého hybridního pohonu s autonomním dobíjením na bázi benzínového motoru 2,5 litru nabídne bohatou rezervu točivého momentu za nízkých otáček, jakožto i úžasný výkon ve vyšším pásmu otáček ve prospěch rychlé odezvy a suverénního zrychlování.

 • Chytré detaily pro příjemný pobyt na palubě

  Ohromující sedan Camry Hybrid přináší spoustu pokrokových vlastností a funkcí. Hladce spolupracující technologie s intuitivním použitím vám zpříjemní každou cestu. Kabina Camry Hybrid láká úžasnou akustickou izolací pro bezchybné ozvučení a čistou reprodukci mluveného slova i hudby.

 • Technologie pro vaši bezpečnost

  Život je plný překvapení. S Toyotou Camry Hybrid však budete připraveni na jakoukoli nástrahu na vaší cestě. Standardní součástí výbavy je bezpečností systém Toyota Safety Sense na ochranu celé posádky, zahrnující kompletní sestavu revolučních technologií na podporu řízení, navržených pro lepší přehled řidiče o dopravní situaci.

Na celou obrazovku Zavřít