Toyota Tsusho nejlepším českým prodejcem značky Toyota

podle doporučení zákazníků

2018-04-30

Toyota Motor Europe oznámila vítěze Evropské ceny ‘Ichiban Award’ pro rok 2018. Ocenění pro nejlepšího prodejce na základě zákaznické spokojenosti a loajality si ve Skotsku za Českou republiku převzal Pavel Vávra ze společnosti Toyota Tsusho.

Ichiban znamená v japonštině „číslo jedna“ a ocenění je určeno evropským prodejcům, kteří nejlépe dokáží „oslovit srdce a mysl svých zákazníků“.

“Základem všeho jsou lidé, a proto přistupujeme k našim zaměstnancům s úctou a respektem a vždy se snažíme vyslyšet jejich problémy či požadavky. Tato filozofie se pak následně odráží v přístupu našich zaměstnanců ke všem našim zákazníkům,” popisuje Pavel Vávra jeden z důvodů, proč podle něj právě Toyota Tsusho v letošním roce uspěla.

„Prestižní ocenění Ichiban každým rokem posouvá kvalitu poskytovaných zákaznických služeb. Oceněný autorizovaný partner musí splnit přísná kritéria vysoké úrovně servisu, a prokázat tak, že je skutečně ‚tím nejlepším dealerem ve městě‘,“vysvětluje Martin Peleška, ředitel Toyota Central Europe-Czech.

O poctu stát se jedním z 25 držitelů ceny Ichiban každoročně soutěží přes 2500 evropských prodejců. Dr. Johan van Zyl, prezident a generální ředitel společnosti Toyota Motor Europe, na slavnostním předávání zdůraznil důležitost poskytování služeb na míru každému zákazníkovi.